Запис на прийом

Лікування очних захворювань | Оптимал

Лікування очних захворювань

12лечение глазных заболеваний Сучасне життя неможливо уявити без телевізора і комп’ютерної техніки. На жаль, її так само не можна уявити без стресів і навантажень, зокрема на зоровий апарат. В такому випадку, наш вік комп’ютерних технологій, можна так само назвати століттям захворювань очей. Факт залишається фактом, статистика невблаганно свідчить нам про те, що з кожним днем все менше і менше людей може похвалитися хорошим зором.

Проблеми із зором у 30% жителів нашої планети, число інвалідів по зору – майже 500 тис. людина. Ще змушує турбуватися той факт, що захворювання очей «молодіють»: серед дітей, що надходять в школи – 4% вже має різні порушення зору, а серед випускників – вже 40%.

Захворювання очей носять різний характер, вони можуть бути віковими, спадковими, придбані внаслідок травми або тривалої хвороби. Всі вони призводять до зниження гостроти зору, різних патологій, а іноді і до повної його втрати.

Що б запобігти хворобам або боротися з ними, необхідно пройти лікування очних захворювань. Для цього необхідно регулярно проходити обстеження в офтальмологічній клініці. Тільки досвід лікар-офтальмолог зможе правильно діагностувати ваш недуга і призначить найбільш ефективне лікування очних захворювань.

Клініка сімейного типу Оптимал пропонує вам і вашій родині пройти комплексне діагностичне обстеження очей. Наші досвідчені лікарі з високою точність виявлять наявність захворювань навіть на самих ранніх стадіях. У нашій клініці ви зможете отримати консультації кращих офтальмологів і пройти повну діагностику очної системи. Висококваліфіковані фахівці після проведених обстежень, встановлять точний діагноз, спрогнозують динаміку розвитку хвороби і призначать ефективне лікування очних захворювань.

Приходьте до нас, і ми подбаємо про ваших очах.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+