Запис на прийом

Лікування сітківки ока | Оптимал

Лікування сітківки ока

11лечение сетчатки глаза Сітківка ока – це внутрішня оболонка ока. Вона являє собою найтонший шар нервової тканини, який має сітчасте будова.

Сітківка допомагає нам перетворити світлову інформацію, яка проектується на неї за допомогою кришталика і рогівки, перетворює її в нервовий імпульс і відправляє по зоровому нерву до головного мозку. Фактично, наш зір безпосередньо залежить від неї. Тому, будь-які зміни або деформації сітківки відразу відображаються на нашому зорі. Захворювання сітківки можуть носити спадковий або віковий характер, запальний або дистрофічний. Так само має місце відшарування сітківки ока.

Все патології сітківки призводять до значного зниження гостроти зору. Самі ви ніяк не зможете визначити наявність патології, тим більше неможливо самостійне лікування сітківки ока.

Так як на ранніх стадіях хвороба може бути не виявляти себе, потрібно регулярно проходити обстеження у офтальмолога. Особливо ретельно слід ставитися до таких перевірок, тим, хто знаходиться в групі ризику. У групі ризику знаходяться люди, чия робота або життєва діяльність безпосередньо пов’язана з надмірним навантаженням на очі, ті, у кого діагностовано короткозорість, далекозорість або запальні захворювання очей.

Основні прояви, які можуть свідчити про різних патологіях сітківки:

– зниження гостроти зору;

– затуманення зору;

– спалаху або іскри перед очима;

– мушки або темні точки перед очима;

– викривлення об’єктів і тд.

Якщо ви виявили у себе хоч один з цих симптомів, негайно звертайтеся до офтальмолога. Тільки досвідчений лікар зможе визначити патологію сітківки і призначить необхідне лікування сітківки ока.

Клініка сімейного типу Оптимал пропонує комплексне обстеження очної системи, що дозволить з високою точністю визначити захворювання сітківки. У нас ви зможете отримати консультації, пройти діагностику, після чого висококваліфікований лікар призначить найбільш ефективне лікування сітківки ока.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+