Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

На сьогоднішній день кількість пацієнтів офтальмологічних клінік неухильно зростає. В основному на зорову систему негативно впливають ендокринні захворювання, спадкова схильність, а також неправильний спосіб життя.

Офтальмологічна клініка «Оптимал» проводить кращу діагностику всіх захворювань зорового апарату, лікування, а також подальший контроль кожного пацієнта в індивідуальному порядку. В нашій команді найкращі фахівці, які на високому рівні проводять всі дослідження зору, в тому числі і безконтактні тонометри!

Безконтактна тонометрія в Вінниці – метод діагностики, який дозволяє визначити внутрішньоочний тиск за допомогою комп’ютера. Заснований даний метод на реакції рогової оболонки, після впливу на неї потоку повітря.

Внутрішньоочний тиск – це той тиск, який чинить на рогівку вміст очей. Завдяки йому, підтримується вся фізіологічна мікроциркуляція і метаболізм зорової системи. Тому, аналіз внутрішньоочного тиску – обов’язковий етап діагностики більшості очних захворювань.

Наша клініка використовує найсучасніший в світі прилад для вимірювання внутрішньоочного тиску – ICARE ic-100 виробництва Фінляндії. У нашому розпорядженні так само прилад iCare Home – для добового моніторингу внутрішньоочного тиску. Це дає можливість відстежувати коливання тиску протягом доби і робити висновки з чим це пов’язано, а значить можливість впливати на причину глаукоми.

Характеристика

Дана діагностика ефективна і до того ж, найбільш бережлива по відношенню до пацієнта.

В ході процедури відсутній:

  • Прямий контакт апарату з оком хворого;
  • Ризик інфікування;
  • Хворобливість.

Безконтактна тонометрія, також не вимагає попередньої підготовки і займає всього кілька хвилин.

Ми гарантуємо вам якісну діагностику і контроль внутрішньоочного тиску, в також лікування всіх супутніх захворювань очей, так як наша клініка володіє найкращою сучасною апаратурою, яка дозволяє швидко і точно діагностувати всі патології зорової системи.

У клініці «Оптимал» вимірювання внутрішньоочного тиску не вимагає обчислений, а пацієнт миттєво отримує результат дослідження.

Безконтактна тонометрія, до того ж, є «рятівним колом» для дітей, алергіків і пацієнтів з індивідуальною непереносимістю препаратів!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.