Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

У фізіологічному стані сльози з очей випливають через слізні протоки – тонкі канали, які простилаються від очного яблука в носову порожнину і якщо, з якихось причин, їх хід заблокований, виникає дакріоцистит (запалення слізного мішка).

Операции на слезных протокахЗакупорка слізних проток часто спостерігається у новонароджених дітей і немовлят, на кожні 100 новонароджених припадає 6 дітей з дакріоциститом. У дорослому віці це захворювання досить рідкісне явище і виявляється виключно на тлі очних хвороб (глаукома) або після отримання травми.

Незважаючи на те, що найчастіше дакріоцистит проходить самостійно, операції на слізних протоках у Вінниці здійснюються досить часто.

Особливості операції на слізних протоках у дітей

У дітей основна причина закупорки каналів – нездатність тканин до фізіологічного відкриття. Рідше причинами дакриоцистита бувають: аномалії будови носової кістки, інфекції, патології слізних протоків.

Якщо у новонароджених з дакріоциститом не спостерігається набряклість м’яких тканин, гіперемія та запальний процес, до року життя дитина в операції не потребує, так як можливо самостійне вирішення даної ситуації.

Якщо цього не відбулося, дітям призначають – зондування слізних каналів. У клініці «Оптимал» дану процедуру проводять на вищому рівні кращі офтальмохірурги міста. Діткам анестезія підбирається суто індивідуально лікуючим лікарем.

Операции на слезных протокахОсобливості операції на слізних протоках у дорослих

З огляду на різні етіології розвитку дакриоциститу і фізіології в цілому, операції на слізних протоках у дорослих істотно відрізняються.

Варіанти оперативного втручання:

  • Інтубація (впровадження відвідного каналу в порожнину носа);
  • Дакриоцисториностомія (створення нового слізного каналу);
  • Балонна дакриоцистопластика (відкриття слізної протоки за допомогою мінібаллона).

Вид хірургічного втручання залежить від індивідуальних показань.

Будьте пильні, не бійтеся і не втрачайте дорогоцінний час. Клініка «Оптимал» надасть вам і вашій родині якісну діагностику та ефективні варіанти вирішення виниклої проблеми.

Будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.