Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Косоокість – це порушення положення очей, при якому відбувається розлад стереоскопічного зору. Проявляється це тим, що одне око відхиляється в праву сторону, ліву, або ж вгору, вниз. Так само, сходяться і розходяться це також косоокість, де очі направляються до носа або скроні.

При перших симптомах косоокості, слід негайно звернутися до фахівця. Адже, чим раніше пройти курс лікування, тим вище ймовірність вилікувати дану недугу.
Ведучий офтальмолог професійно встановить форму зору і зробить вимір кута косоокості у Вінниці, спрогнозує розвиток хвороби і методи терапії. Кут косоокості – це ступінь відступу зорової осі хворого ока від фіксаціонних норм. Ступінь атракції вимірюється в градусній системі. Визначається кут атракції за допомогою сіноптофор або методики Гіршберга.

Измерение угла косоглазияАле, є і фіктивне косоокість, що обумовлено збільшенням кута між зорової направляючої і оптичним центром очей. При цьому косоокості стереоскопічний зір не пошкоджується, а в наданні медичної допомоги немає необхідності.

Звертайтеся за якісною діагностикою та лікуванням косоокості в нашу клініку «Оптимал».

Наші кращі офтальмологи у Вінниці встановлять гостроту вашого зору, а також характер відхилень і кут косоокості. Проведуть якісну діагностику та координоване терапевтичне або хірургічне втручання.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.