Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

На сьогоднішній день, чи можна знайти пару-трійку людей, які не користувалися окулярами. Тому, досить сумно, якщо в невідповідний момент відбувається поломка такого необхідного оптичного приладу. Що ж робити? Для початку, не варто їх викидати. Ви навіть повірити не можете, наскільки швидко вони зможуть придбати колишній вигляд. І для цього варто, просто віднести їх майстру!

Спеціаліст зробить ремонт окулярів будь-якої складності в Вінниці і швидко ліквідує недолік. Найчастіше, це здійснюється лазером, після якого не залишається недоліків ремонту. Тоненький шов після лазера ізолюється.

Заходи профілактики

Для того щоб окуляри рідше виходили з ладу, дотримуйтесь рекомендацій:

  • Обов’язково зберігати окуляри у футлярі;
  • Доглядати за допомогою спеціальної тканини;
  • При тимчасовому знятті очок, не дозволяйте зіткнення їх лінз з поверхнею предмета.

Розпущеність кріплень, можна усунути за допомогою косметичної пилочки або ножиців, після чого зафіксувати матовим лаком. На жаль, але це єдине, що ви зумієте зробити для своїх очок в домашніх умовах. З іншими поломками, слід негайно вдатися до послуг експерта, так як, тільки він зможе якісно провести ремонт окулярів будь-якої складності і повернути їм колишній престиж. До того ж, ремонт очок у Вінниці, вигідніше покупки нової оптики.

Сімейна клініка офтальмології «Oптимал» у Вінниці надасть вам не тільки асортимент оправ і прилади для поліпшення зору, але і надасть вам таку послугу, як ремонт окулярів будь-якої складності. Кваліфіковані майстри з допомогою новітніх технологій проведуть ремонт в найкоротші терміни.

Неважливо де були придбані ваші окуляри, в нашій клініці ви завжди зможете поміняти гвинтики, гайки, наносник – безкоштовно!

Також, в клініці «Oптимал» ви зможете підібрати для окулярів, всі потрібні аксесуари. Наприклад: футляри, ланцюжки, спеціальну тканину для догляду, шнурки і багато іншого.

Звертайтеся, ми Вам завжди раді!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.