Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Лікування косоокостіКосоокість – не простий функціональний дефект, що здатний привести до стрімкої втрати зору косить очі і дезорганізації бінокулярного зору. Одним словом, очі мають виражену асиметричність через не узгодженої роботи очних м’язів.

Виділяють співдружну і паралітичну косоокість.

Косоокість співдружності виникає при розладах ЦНС, психічні відхилення, інтоксикації, інфекції і найчастіше розвивається в дитячому віці через відхилення бінокулярного зору.

 

Паралітичне – це наслідок ураження нервів, які іннервують очні м’язи. Зважаючи на це, необхідно стежити за зором дитини з самого раннього дитинства і при перших підозрах відразу відвідати офтальмолога.

Клініка офтальмології “Оптимал” надасть вам комплексне лікування косоокості у Вінниці, кращий офтальмолог проведе діагностування, збере анамнез причин косоокості, встановить ступінь відхилення і пропише курс лікування. Методи лікування можуть бути як терапевтичного, так і хірургічного характеру.

При косоокості терапія має на увазі застосування коригуючих окулярів, оклюзії і комплексного організаційного лікування. При відсутності результату протягом року, задіють оперативне втручання. Лікування косоокості має сприятливий прогноз, дозволяє розвинути стереоскопічний зір і відновити симетрію положення очей.

Але, найважливіше в лікуванні косоокості-вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою. Це на порядок збільшить шанси відновити пригнічені функції зорового апарату.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.