Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Пахіметрія або вимірювання товщини рогівки в Вінниці – це офтальмологічний метод дослідження, який дозволяє не тільки визначити її товщину, але також допомагає розпізнати інші структурні зміни рогової оболонки. До того ж, пахіметрія може стати ключовим методом діагностики для постанови глаукоми.

Вимірювання товщини рогівкиНа сьогодні, глаукома досить поширене і дуже важке захворювання, яке може привести до втрати зору, якщо не визначити його на ранніх етапах розвитку і негайно почати терапію.

Завдяки офтальмологічним досліджень було виявлено, що по товщині рогівки легко розпізнається глаукома. Пацієнти з товщиною рогівки 550 мкм в кілька разів більше схильні до розвитку цього небезпечного захворювання, ніж ті, у яких товщина рогівки має діапазон від 590 мікрон.

Пам’ятайте, що глаукому завжди краще попередити, ніж лікувати, так як її інтенсивний розвиток, на жаль, призводить до незворотних наслідків.

Вимірювання товщини рогівкиОфтальмологічна сімейна клініка «Оптимал» надає кращу діагностику і лікування найбільш важких захворювань очей, так як, в нашому розпорядженні новітні технології, апаратура і висококваліфікований медперсонал.

Більшість наших офтальмологів проходили стажування за кордоном, тому ми з упевненістю можемо сказати, що здоров’я ваших очей буде в самих надійних руках.

Будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.