Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Якщо вам дороге своє здоров’я і своєї сім’ї, тоді треба думати, що періодична діагностика зору – не примха, а обов’язок. У сімейному клініці офтальмології «Оптимал» ви пройдете повноцінне обстеження, з’ясуйте всі показові характеристики зору, отримаєте консультацію, рекомендації та прогноз лікування очей у кращого офтальмолога.

Компьютерная рефрактометрия и кератометрияКлінікою «Оптимал» також надається комп’ютерна рефрактометрія і кератометрія в Вінниці.

Комп’ютерна кератометрія – це оцінка і встановлення параметрів рогівки очного яблука. З її допомогою можна визначити більшість патологій рогівки і коректно підібрати оптику для поліпшення зору.

Компьютерная рефрактометрия и кератометрияКомп’ютерна рефрактометрія – діагностика гостроти зору і загального стану зорового апарату. Визначає рівень пошкодження оптичної потужності очей – рефракції. Завдяки даній діагностиці, можна визначити всі форми астигматизму, далекоглядності і міопії.

Піклуйтеся про своє здоров’я і не нехтуйте діагностикою зорової системи. Не чекайте прогресування будь-якої хвороби або відхилення, адже своєчасна кваліфікована профілактика допоможе уникнути ускладнень і розвитку патології в цілому.

Не чекайте моменту зі зворотною точкою звіту – звертайтеся в «Оптимал» вже сьогодні, ми завжди будемо раді вам допомогти!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.