Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Дакріоцистит – запалення слізного мішка ока, досить поширена патологія серед новонароджених. У 80% випадків за допомогою консервативного лікування, прохідність слізного каналу відновлюється, але якщо протягом 1-2 тижнів результату немає, слід застосовувати хірургічне втручання.

Зондування слізних проток у Вінниці – найбільш ефективне лікування дакриоцистита у новонароджених і дітей раннього віку. Процедура виконується кращими фахівцями клініки «Оптимал» на високому професійному рівні. Прохідність слізних каналів відновлюється відразу після процедури.

Зондирование слезных протоковОсобливості захворювання

Якщо у вашої дитини прямі свідчення до даного втручання – затягувати не варто! Ваш страх, тільки посилить проблему, так як, в закупореній каналі з геометричною прогресією розвивається патологічна мікрофлора, що загрожує гнійно-септичними ускладненнями.

У сімейній офтальмологічній клініці «Оптимал» процедура зондування слізних проток проводитися максимально швидко, в режимі «одного дня» під місцевою крапельної анестезією або ж у стані медикаментозного сну. Знеболювання офтальмолог підбирає індивідуально.

При зондуванні слізних проток дуже важливо довіритися кваліфікованому фахівцю, це дасть можливість уникнути рецидиву і небажаних ускладнень в післяопераційний період.

Зверніть увагу!

Зондування слізних проток для дорослих не проводитися, зважаючи на неефективність даного втручання. Для старшої вікової категорії застосовуються інші, дієві методи лікування закупорки каналів.

Звертайтеся в «Оптимал», наші провідні офтальмологи готові надати вам якісну діагностику, розвіяти всі страхи і побоювання, а вашому малюкові допомогти безпечно впоратися з цим неприємним захворюванням!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.