Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Зниження гостроти зору або інша його патологія обґрунтовують виникнення пошкодження будь-якої області зорового апарату. При перших неприємних відчуттях в очах, слід миттєво звернутися до фахівця. Для встановлення вад зору, офтальмолог проведе додаткову діагностику – периметрію, при якій вивчить поле зору.

Дослідження поля зору в Вінниці – це оцінка фіксації на одній з точок простору нерухомим очним яблуком. Це означає, що якщо пацієнт зосереджує свій погляд на одній точці, він все одно побачить відображення зліва, справа, зверху, знизу.

Тому, все, що ми можемо бачити при фіксованому погляді, називається «поле зору».

Дослідження поля зоруДіагностуючи його, офтальмолог визначить хвороби і порушення зорового апарату. На перших етапах розвитку деякі патології периферичного зору без подібного обстеження виявити не вдасться. Тому вкрай необхідно, зробити огляд поля зору в клініці, щоб відігнати всі побоювання і зберегти своє здоров’я.

У нашій клініці офтальмології «Оптимал», ви і ваші близькі завжди зможете пройти якісну діагностику поля зору, пройти консультацію щодо попередження та лікування даного відхилення. Обстеження поля зору вкрай необхідно. Що дозволить безпомилково виявити патології обох очей і ступінь ураження зорового нерва.

Звертайтеся в «Оптимал» – ми завжди будемо раді вам допомогти!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.