Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Кожен з нас, рано чи пізно вдається до обстеження зору. Визначення гостроти зору в Вінниці – це в першу чергу, діагностика на здатність очей бачити, визначати дистанцію і разнокаліберність предметів, деталей навколишнього світу.

Определение остроты зренияПроходити обстеження слід як в цілях профілактики, так і при перших, підозрілих симптомів погіршення зору. Діагностуються завжди обидва ока, тому як гострота зору кожного може відрізнятися.

На початку 19-го століття для вимірювання гостроти зору застосовувалися таблиці, які містять спеціально підібрані значки – оптотипи. Цими оптотипами можуть бути, як цифри, смужки, гачки, літери, так і малюнки (для дітей). Пацієнти повинні вміти впізнавати ці позначення і відрізняти окремі елементи.

На сьогоднішній день, найбільш популярні таблиці для перевірки зору Головіна-Сивцева, для старшої вікової категорії, і табл. Орлової для дітей раннього віку. Дані таблиці визначаються в пристрій Рота – висвітлюється з дзеркальними бар’єрами. Кожна з таблиць складається з 12-ти рядів значків, які зменшуються зверху вниз.

Определение остроты зренияДля діагностики зору пацієнт повинен розташуватися на відстані 5-ти м. Від таблиці. Далі під керівництвом офтальмолога слід закривати по черзі ліве і праве око, тим самим визначаючи стан кожного. При цьому пацієнт повинен розпізнавати оптотипи і відповідати на запитання лікаря.

Звертайтеся в нашу клініку «Оптимал» і наш найкращий офтальмолог проведе діагностику, консультацію і максимально точно визначить гостроту вашого зору.
Будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.