Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Всі ми чули неодноразово від знайомих, друзів або зовсім сторонніх людей фразу: «Це у нас спадкове» і добре, коли це буде ставитися до кольору волосся або формі очей, а ніяк не до захворювань.

Адже генетичні патології зорової системи – найбільш важковиліковні хвороби. Навіть незважаючи на те, що статистика нам показує відносно невеликий відсоток їх виникнення – 3%, навряд чи, хтось захоче покладатися на щасливий випадок.

Прогнозирование наследственных заболеванийНа сьогоднішній день, прогнозування спадкових захворювань у Вінниці – доступно всім бажаючим! Кращі, кваліфіковані офтальмологи клініки «Оптимал» зберуть повний анамнез вашої родини і спрогнозують можливі очні захворювання на основі спадкових хвороб і проведуть наступні заходи профілактичного лікування.

Найбільш поширені спадкові захворювання очей:

  • Глаукома.
  • Ністагм.
  • Патології сітківки.
  • Міопія і далекозорість.
  • Дакріоцистит.
  • Дальтонізм.

Дані хвороби, а також багато інших генетично обумовлені захворювання, складають велику групу патологій і можуть проявлятися в різних вікових періодах.
В офтальмологічній клініці «Оптимал» для точної діагностики та якісного лікування спадкових захворювань є в наявність вся необхідна модернізована апаратура. Крім цього, ми володіємо сучасною технічною базою, ефективними медикаментозними препаратами, а також в нашій команді працюють кращі офтальмологи Вінниці.

Ми, також надаємо консультацію лікаря генетика і додаткові методи дослідження (біохімічні, цитогенетичні), які можуть попередити спадкові захворювання очей.

Звертайтеся в «Оптимал» і нехай ви і ваша сім’я буде здоровою!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.