Прослухати цей текстЗверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Глаукома – необоротне захворювання зорової системи, що приводить до сліпоти. Дана недуга характеризується підвищеним внутрішньоочним тиском, після чого, зоровий нерв атрофується, клітини сітківки гинуть, мозок перестає приймати зорові сигнали і людина втрачає зір.

Важливо знати:

 1. На жаль, глаукома на виліковується медикаментозними методами, тільки оперативними.
 2. Операція покликана на поліпшення дренажної функції ока і зменшення внутрішньоочного тиску.
 3. Рекомендуємо кожні пів року проходити огляд з вимірюванням внутрішньоочного тиску у віці після 40 років.
 4. Хвороба дуже швидко прогресує. За два місяці бездіяльності можна втратити зір.

Хірургічне лікування глаукоми у Вінниці – це єдиний дієвий метод нормалізувати внутрішньоочний тиск і не допустити прогресування хвороби. Особливо показано в тих випадках, коли терапія, спрямована на поліпшення метаболізму, кровопостачання тканин ока і офтальмогіпотензія не приносять позитивного ефекту.

Поставтеся з довірою до офтальмологічної клініки «Оптимал» і не бійтеся хірургічного втручання, яке ні в якому разі відкладати не варто. При глаукомі дорогоцінна кожна хвилина і операція може стати для вас єдиною можливістю врятувати зір!

Кращі офтальмологи клініки проведуть ретельне обстеження очей, після чого в індивідуальному порядку буде призначено консервативне, лазерне або хірургічне лікування, а також спрогнозовано розвиток хвороби і результат.

Особливості нашої роботи:

 1. Одноденне перебування.
 2. Операцію проводить хірург, який регулярно проходить стажування в найкращих світових клініках. Наш фахівець лікар-офтальмолог вищої категорії, професор. Стаж роботи – 24 роки.
 3. Безкоштовний післяопераційний пакет препаратів.
 4. Використовуємо офтальмологічні ножі вищої якості, японського виробництва Mani. Використання інструментів одноразове. Після операції пацієнтові видаються інструменти для звітності.
 5. Через доступність і гнучкості цінової політики ми регулярно приймаємо у себе гостей з-за кордону, сусідніх областей та міста Києва. Надаємо номер в готелі з супроводом медсестри. Іноді пацієнтові потрібна допомога в елементарних побутових завданнях в першу ніч після операції. Супровідна медсестра завжди прийде на допомогу.
 6. Місяць супроводу після операції.

 

Клініка «Оптимал» оснащена унікальним в місті лазерним і мікрохірургічним обладнанням, що дозволяє проводити лікування глаукоми у Вінниці на рівні високотехнологічних стандартів.

У 2020 році ми освоїли нову методику хірургічного лікування глаукоми. Суть методики в установці спеціального дренажного клапана, за допомогою якого відбувається вирівнювання внутрішньоочного тиску. Завдяки цьому, наші пацієнти позбавлені необхідності довічного застосування крапель, що знижують внутрішньоочний тиск.

Хірургічні втручання в офтальмологічній клініці «Оптимал» проводяться в режимі «одного дня» протягом 15-35 хвилин під місцевим крапельним знеболенням!

Це дозволяє уникнути:

 • Госпіталізації;
 • Тривалого післяопераційного періоду;
 • Ускладнень.

Тому, не варто втрачати надію при глаукомі, провідні фахівці «Оптимал» допоможуть вам зберегти зір і уникнути сліпоти!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.