Прослухати цей текстЗверніть увагу!

Для іногородніх відвідувачів клініки, наш адміністратор може забронювати номер в готелі.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Глаукома – необоротне захворювання зорової системи, що приводить до сліпоти. Дана недуга характеризується підвищеним внутрішньоочним тиском, після чого, зоровий нерв атрофується, клітини сітківки гинуть, мозок перестає приймати зорові сигнали і людина втрачає зір.

Важливо знати:

 1. На жаль, глаукома на виліковується медикаментозними методами, тільки оперативними.
 2. Операція покликана на поліпшення дренажної функції ока і зменшення внутрішньоочного тиску.
 3. Рекомендуємо кожні пів року проходити огляд з вимірюванням внутрішньоочного тиску у віці після 40 років.
 4. Хвороба дуже швидко прогресує. За два місяці бездіяльності можна втратити зір.

Хірургічне лікування глаукоми у Вінниці – це єдиний дієвий метод нормалізувати внутрішньоочний тиск і не допустити прогресування хвороби. Особливо показано в тих випадках, коли терапія, спрямована на поліпшення метаболізму, кровопостачання тканин ока і офтальмогіпотензія не приносять позитивного ефекту.

Поставтеся з довірою до офтальмологічної клініки «Оптимал» і не бійтеся хірургічного втручання, яке ні в якому разі відкладати не варто. При глаукомі дорогоцінна кожна хвилина і операція може стати для вас єдиною можливістю врятувати зір!

Кращі офтальмологи клініки проведуть ретельне обстеження очей, після чого в індивідуальному порядку буде призначено консервативне, лазерне або хірургічне лікування, а також спрогнозовано розвиток хвороби і результат.

Особливості нашої роботи:

 1. Одноденне перебування.
 2. Оперує кандидат медичних наук, завідувач кафедри очних хвороб Вінницького національного медичного університету.
 3. Безкоштовний післяопераційний пакет препаратів.
 4. Використовуємо офтальмологічні ножі вищої якості, японського виробництва Mani. Використання інструментів одноразове. Після операції пацієнтові видаються інструменти для звітності.
 5. Через доступність і гнучкості цінової політики ми регулярно приймаємо у себе гостей з-за кордону, сусідніх областей та міста Києва. Надаємо номер в готелі з супроводом медсестри. Іноді пацієнтові потрібна допомога в елементарних побутових завданнях в першу ніч після операції. Супровідна медсестра завжди прийде на допомогу.
 6. Місяць супроводу після операції.

 

Клініка «Оптимал» оснащена унікальним в місті лазерним і мікрохірургічним обладнанням, що дозволяє проводити лікування глаукоми у Вінниці на рівні високотехнологічних стандартів.

У 2020 році ми освоїли нову методику хірургічного лікування глаукоми. Суть методики в установці спеціального дренажного клапана, за допомогою якого відбувається вирівнювання внутрішньоочного тиску. Завдяки цьому, наші пацієнти позбавлені необхідності довічного застосування крапель, що знижують внутрішньоочний тиск.

Хірургічні втручання в офтальмологічній клініці «Оптимал» проводяться в режимі «одного дня» протягом 15-35 хвилин під місцевим крапельним знеболенням!

Це дозволяє уникнути:

 • Госпіталізації;
 • Тривалого післяопераційного періоду;
 • Ускладнень.

Тому, не варто втрачати надію при глаукомі, провідні фахівці «Оптимал» допоможуть вам зберегти зір і уникнути сліпоти!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.