Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Крос-лінкінг – один з основних методів лікування кератоконуса на ранніх стадіях. Кератоконусом є дегенеративне захворювання очей, при якому відбувається структурна зміна рогівки, вона стоншується і під дією внутрішньоочного тиску приймає патологічну форму конуса. Без кваліфікованого лікування, даний стан може спровокувати повну втрату зору.

Переваги крос-лінкінга:

  1. Крос-лінкінг у Вінниці проводитиметься одноразово і дозволяє забути про окуляри, а також контактні лінзи до 10 років! Після чого, дану процедуру можна повторити.
  2. Операція абсолютно безболісна і займає не більше 35 хвилин.
  3. Застосовується місцева крапельна анестезія.
  4. Відновлювальний період – від 8 до 10 днів.

Після процедури надягають м’які захисні контактні лінзи з метою скорочення післяопераційного періоду.

Крос-лінкінг здійснюється за допомогою крапель рибофлавіну і впливу ультрафіолету лампи Зейлера. У процесі даної процедури відбувається ультрафіолетове зрощення рогівки, після чого підвищується її щільність і фізіологічні функції рогівки – відновлюються.

Вінницька клініка «Оптимал», єдиний офтальмологічний центр в місті, який має свій особистий портативний оптико-електронний апарат – лампу Зейлера!

Чому це є перевагою?

Наявність лампи Зейлера, дозволяє нашим офтальмологам негайно проводити лікування пацієнтів в індивідуальному порядку, не створюючи виснажливих черг, як це відбувається в інших клініках, де лікар змушений приїжджати з іншого міста разом з апаратом. Саме тому, інші центри ніяк не зацікавлені в лікування 1-2 пацієнтів.

Ми вас чекаємо, і в першу чергу для того, щоб подарувати вам відмінний зір на довгі роки.

Не варто відкладати, адже крос-лінкінг вдало застосовується навіть для лікування кератитів і може допомогти там, де краплі і таблетки будуть безсилі.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.