Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Сітківка ока – це внутрішня оболонка очного яблука, яка відповідає за світлові і колірні сигнали, їх обробку і трансформування в нервове збудження. Дегенеративні зміни в сітківці, зазвичай спостерігаються у пацієнтів з короткозорістю 2-3 ступеня і ретинопатією.

Лазеркоагуляция сетчаткиЛазеркоагуляція в Вінниці – найбільш ефективний оперативний метод лікування і зміцнення сітківки ока, який також використовується для попередження ускладнень або повної втрати зору.

Лазеркоагуляція, на сьогоднішній день, одна з найбільш доступних і дієвих способів лікування діабетичної ретинопатії, міопії, периферичної дистрофії і топічного відшарування сітківки ока, а також судинних захворювань зорової системи.

До того ж, «Оптимал» – єдина офтальмологічна клініка в Вінниці, яка має в своєму розпорядженні даний стаціонарний апарат, а також лікаря, який професійно працює з лазеркоагулянтом. Це дозволяє нам проводити лікування негайно в індивідуальному порядку.

Лазеркоагуляция сетчаткиВ інших клініках формуються численні групи з пацієнтів, так як їх відвідує офтальмолог з іншого міста разом з апаратом.

Переваги лазерокоагуляції:

  • Операція проводитиметься амбулаторно і не вимагає попередньої підготовки.
  • Місцеве крапельне знеболювання.
  • Тривалість оперативного втручання – 20 хвилин.
  • Безболісний післяопераційний період.

Відгуки наших пацієнтів після лазерокоагуляції завжди позитивні. За допомогою даної маніпуляції провідні офтальмологи клініки «Оптимал» допоможуть не тільки стабілізувати ваш зір, але і зможуть запобігти інші захворювання очного дна.

Нам дороге ваше здоров’я, тому не варто одужання відкладати на завтрашній день. Ми вам пропонуємо вже сьогодні, по-новому подивитися на цей світ!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.