Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Оптична когерентна томографія в Вінниці – це найбільш інформативна і нова форма обстеження заднього відділу зорового апарату, в який входять сітківка і зоровий нерв. Дану послугу вам і вашій родині надасть провідна офтальмологічна клініка «Оптимал».

Структурна оцінка зорового нерва і сітківки є важливою складовою при діагностиці глаукоми, а також новоутворень кришталика. Саме когерентна томографія, дозволяє офтальмологів визначити найбільш небезпечні захворювання ока на ранніх етапах розвитку і спрогнозувати успішне лікування.

Додаткові переваги когерентної томографії у Вінниці

  1. Безболісність і відсутність будь-якого дискомфорту, так як прилад не контактує з передньою поверхнею очей. Діагностика проходить при повному освітленні.
  2. Швидкість і точність дослідження. Уже через 1-1.5 хвилини офтальмолог зможе поставити вам заключний діагноз.
  3. Діагностику проводить висококваліфікований офтальмолог, який проведе не тільки дослідження в клініці «Оптимал», а й відповість на всі ваші запитання, дасть рекомендації і спрогнозує розвиток того чи іншого захворювання очей.
  4. Пам’ятайте, що даний моніторинг зможе забезпечити найбільш якісну оцінку стану зорового нерва, комплексу гангліозних клітин макули і шар нервових волокон сітківки.

Оптичну когерентну томографію слід проводити при:

  • Підозрі розвитку глаукоми або новоутворень кришталика;
  • Наявності цукрового діабету 2-го типу, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу.

Також, дане дослідження проводитиметься в профілактичних цілях для визначення стану зорового нерва і сітківки, за рекомендацією офтальмолога.

Нам дороге ваше здоров’я, тому не варто відкладати візит до нашої клініки. Вас чекають найкращі офтальмологи Вінниці, а також новітні діагностують технології!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.