Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

“Оптимал” – сімейна Офтальмологічна клініка у Вінниці, яка по праву вважається лідером у сфері інноваційних офтальмологічних послуг. Основний принцип клініки – результат, тому в нашій команді кращі, кваліфіковані офтальмологи, які професійно, безпечно і ефективно вирішують всі патології зорової системи.

Основні послуги клініки “Оптимал”

 • Комплексна діагностика зору.
 • Лікування астигматизму, глаукоми, катаракти, міопії, далекозорості, кератоконуса, косоокості.
 • Ортокератологія.
 • Дитяча та підліткова офтальмологія.
 • Консервативні, медикаментозні, лазерні, а також складні мікрохірургічні втручання.
 • Сімейне прогнозування очних захворювань.
 • Вітреоретинальна Хірургія (складна Хірургія сітківки та склоподібного тіла).

Крім високотехнологічної діагностики та лікування, наші офтальмологи вам допоможуть:

 • Підібрати окуляри і контактні лінзи, в тому числі нічні;
 • Індивідуально вибрати оправи;
 • Аксесуари, а також провести якісний ремонт окулярів.

Наша Офтальмологічна клініка у Вінниці – має найвищу конкурентоспроможність, так як “Оптимал”, повною мірою володіє новітніми технологіями лікування офтальмологічних захворювань.

Наші переваги:

 1. Сімейна офтальмологія.
  У клініці “Оптимал” проводяться огляди від новонароджених і немовлят до людей найбільш поважного віку. Кожному в індивідуальному порядку ми надаємо високоякісний сервіс європейського рівня.
 2. Інноваційне обладнання.
  Наша Офтальмологічна клініка у Вінниці володіє найновішим діагностичним обладнанням у місті. До того ж, тільки «Оптимал» може надати лазеркоагуляцію сітківки і крос-лінкінг в індивідуальному порядку в будь-який відповідний для вас час.
 3. Амбулаторна хірургія.
  Завдяки кваліфікованим фахівцям і стаціонарному обладнанню ми проводимо хірургічні та лазерні втручання в режимі “одного дня”, без необхідності стаціонарного перебування.
 4. Кваліфікація лікарів-офтальмологів.
  Всі фахівці клініки “Оптимал” мають високий рівень акредитації, великий досвід роботи, в тому числі роки практики за кордоном.

Зважаючи на це, ми кожному пацієнту, незалежно від складності захворювання, можемо гарантувати найвищу ефективність лікування, безпеку і якісну діагностику всіх патологій зорової системи.

Будемо раді Вам допомогти!

Офтальмологічні послуги

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.