Наш шлях:

2024 – Ми продовжуємо бути уважними до наших пацієнтів, та до наших захисників. На благодійні ініціативи директора клініки Малачкова Сергія Генадійовича було витрачено понад 5 млн гривень на потреби захисників України.

Клініка “Оптимал” придбала для потреб ЗСУ автомобілі, дрони, скиди для дронів, РСЗВ, тепловізори, приціли, бронежилети, орг. техніку, генератори, кисневі концентратори, медикаменти.

В клініці проходять лікування захисники України та триває ініціатива з безкоштовного протезування очей пораненим.

2023 – Клініка мікрохірургії ока “Оптимал” адаптувалась до нових викликів, щоб забезпечити якісний медичний сервіс для наших клієнтів.

Резервні канали зв’язку з клієнтами, безперебійна робота операційної, забезпечення електрострумом від генераторів – лише технологічна частина змін у клініці.

Змінились і ми. Зазвичай наші благодійні ініціативи спрямовувались на розвиток спорту, підтримку дітей з інвалідністю, допомогу тваринам. Сьогодні ми всебічно підтримуємо наших захисників – від аптечок до артилерійських систем.

2022 рік для Центру мікрогірургії “Оптимал” розпочався з втілення великих задач:

Наша благодійна ініціатива з очного протезування учасників АТО/ООС отримала велику підтримку в ЗМІ та соціальних мережах.

24 лютого змінилась вся країна. Змінилась і клініка “Оптимал”. Ми стали волонтерським хабом, а наш керівник Малачков Сергій Генадійович очолив благодійний рух.

Ми віримо що 2022 рік буде роком не лише перемог захисників України, а і роком розвитку та розширення Центру мікругірургії ока “Оптимал”.

2021 рік був насичений для Центру зору сімейного типу «Оптимал». Ми стали доступнішими і ближче, розширили перелік хірургічних операцій, впроваджуємо нові технології в офтальмології і безупинно покращуємо матеріально-технічну базу.

  • Вперше підготували інтернів за державним замовленням. На базі клініки майбутні лікарі-офтальмологи отримали можливість проходити інтернатуру.
  • Отримали нагороду в конкурсі «Імена, яким довіряють».
  • Ми стали доступнішими, тепер сайт працює на трьох мовах.
  • Ми стали ближче, відкрили філію в місті Хмельницькому.
  • Плануємо провести турнір Вінницькій області з тенісу на приз клініки «Оптимал».

У 2020 році в нашій клініці Оптимал:

  • Ми ввели озоно-терапію, це новий ведучий метод, яким займається наш анестезіолог, Максим Анатолійович Ходаковський. Керівник анестезіологічної служби.
  • Впровадили нову послугу на базі програмно-апаратного комплексу «Сухих очей». Даний метод виявляє не тільки проблему сухого ока, а й причину. Це програмно-апаратний метод.

Продовжуємо розширювати перелік послуг по мікрохірургії ока: в клініці розпочато новий напрям вітрео-ретинальна хірургія (хірургія склоподібного тіла і сітківки). В нашу команду приєднався один з кращих фахівців України Уразов Артем Жараспаевіч. Таким чином клініка в даний час надає практично повний обсяг офтальмологічної допомоги.

У клініці впроваджено індивідуальне очне протезування (раніше ми виконували тільки масове). Це дало нам можливість допомагати пацієнтам з певними особливостями. Центр зору Оптимал є єдиним місцем індивідуального очного протезування в центральному регіоні України. У 2018 році на повну потужність запрацювало відділення лазерного лікування сітківки. У 2018 року ми відзначили повноліття: клініці виповнилося 18 років.

Придбано нове приміщення, закінчені ремонтні роботи. Відкрито хірургічне відділення, закуплено нове обладнання. Клініка розширила кількість послуг в усіх напрямках офтальмології.

Фахівці клініки пройшли курси в Індії, Нідерландах, Австрії, Німеччини, Швейцарії.

Ми працюємо в ногу зі світовою офтальмологією. Завдяки нашій команді змінюється ситуація на ринку офтальмологічних послуг. Зовсім недавно громадяни нашої країни їхали за кордон для лікування, тепер навпаки. Іноземці їдуть до нас, адже лікування і хірургія у нас доступнішим, а за рівнем і якістю ми не поступаємося європейським клінікам.

Таким чином у 2017 році відбулося становлення клініки повного спектра. Тепер не потрібно обстежитися і лікуватися в різних місцях. Всі дослідження проводимо у своїй лабораторії.

Центр зору “Оптимал” є клінічною базою ВНМУ імені Пирогова. На базі клініки проходять навчання студенти, лікарі інтерни, клінічні ординатори. Проводиться наукова робота.

Суттєво розширено матеріально-технічна база, а також значно поповнився колектив центру зору. Проведено впровадження в лікувальний процес європейських протоколів лікування, запозичених в результаті відвідувань міжнародних конференцій і стажувань Відень (Австрія), Маастрихт (Нідерланди) Вюрцбург (Німеччина), Вроцлав (Польща), Санкт-Петербург (Росія).

У клініці “Оптимал”, як і було заплановано, почали проводитися «заняття вихідного дня». Ця процедура проводиться під керівництвом досвідченого лікаря-офтальмолога і дає можливість підтримувати досягнуті результати, не вдаючись до лікування.

У планах з розвитку клініки пріоритетним напрямком є відкриття “недільної школи” для дітей зі зниженим зором, а також надання допомоги слабким зором по корекції зору.

Центр зору стає лауреатом обласного конкурсу “Бізнес-еліта Поділля”. Керівництво клініки постійно проводить благодійні заходи в сфері надання медичних послуг. Директор центру зору Малачков С.Г. став членом наглядової ради благодійного фонду “Без кордонів”.

Завдяки наявності потужної матеріально-технічної бази, значного потоку пацієнтів з патологією різного ступеня складності, високому рівню підготовки фахівців у 2011 році центр зору “Оптимал” став клінічною базою Вінницького Національного медичного університету ім. Пирогова. На базі клініки постійно проводить прийом доцент кафедри очних хвороб ВНМУ ім. Пирогова кандидат медичних наук Малачкова Н.В.

Цей рік став по справжньому революційним в області лікування зорових захворювань у зв’язку з появою в арсеналі центру зору програмно-апаратного комплексу Бослаб.

Кількість такого обладнання в Україні налічує близько 5 одиниць, з них 2 в центрі зору “Оптимал”, а до кінця 2009 року наші фахівці почали надавати допомогу по очному протезування. Ця послуга надається для Вінницької та сусідніх областей.

У зв’язку з наявністю значної кількості пацієнтів і великого попиту на послуги в сфері офтальмології в 2007 році назріла необхідність придбання власного приміщення, що дало-б можливість розширити спектр послуг і збільшити кількість обстежуваних пацієнтів.

На початку року було отримано кредит і придбано приміщення за адресою вул. Порика 2, а до кінця року почав функціонувати в новій якості.

Наступним, якісно новим етапом у розвитку стало отримання ліцензії МОЗ України на медичну діяльність та відкриття медичного офтальмологічного кабінету (вул. Хмельницьке шосе 53), який з приєднанням ортоптичного підрозділи, перетворився в Центр зору.

На його базі стало можливим проведення повноцінної діагностики, лікування захворювань очей, контактної і очкової корекції, ремонту та виготовлення окулярів.

Датою народження центру зору “Оптимал” вважається 19 січня 2000 року, коли було відкрито магазин очкової оптики і було виготовлено перші очки. Цій події передувала тривала підготовка протягом усього попереднього року, поетапно закуповувалося обладнання для виготовлення окулярів, накопичувалася матеріально-технічна база, проводилося навчання в Харківському коледжі медичного обладнання.

У перший час магазин, що знаходиться на території поліклініки обласної дитячої лікарні надавав послуги з виготовлення окулярів. Згодом сфера послуг розширилася і в асортимент увійшли товари для контактної корекції.

Про клініку:

Офтальмологічна клініка сімейного типу “Оптимал” вже більше двадцяти років традиційно надає високоякісну медичну допомогу жителям Вінниці та Вінницькій області.

Клініка заснована 19 січня 2000 року Малачковою Наталією Валентинівною (ВГМУ ім. М. І. Пирогова 1998 г.), яка є провідним фахівцем і лікарем-офтальмологом вищої категорії, кандидатом медичних наук, завідуючої кафедрою очних хвороб ВНМУ ім. Н. І. Пирогова, і Малачковим Сергієм Геннадійовичем (ВГМУ ім. М. І. Пирогова 1998 г.), який є членом наглядової ради благодійного фонду “БЕЗ КОРДОНІВ”.

З самого заснування, клініка невпинно розвивається і робить все можливе, що б допомагати вашим очам. У клініці Оптимал працюють висококласні професіонали з багаторічною медичною практикою і величезним досвідом, серед яких три лікаря-офтальмолога першої і два лікаря вищої кваліфікаційної категорії, один кандидат медичних наук.

З 2011 року офтальмологічна клініка сімейного типу Оптимал є клінічною базою Вінницького Національного медичного університету. У 2011 році відбулася ще одна знаменна подія: наш центр зору став переможцем 8-го регіонального конкурсу “Бізнес еліта Поділля” у номінації “Наша марка”.

Клініка Оптимал надає широкий спектр медичних послуг і допомога найвищого рівня в галузі офтальмології. Наш центр зору оснащений новітнім обладнанням, в тому числі інноваційним методом лікування, єдиним у Вінниці – програмно-апаратним комплексом Бослаб. У нашій клініці щорічно проводиться амбулаторне лікування більше 700 дітей і дорослих, поліклінічний прийом близько 5700 пацієнтів. У нашому центрі зору регулярно проводяться благодійні лікувально-діагностичні заходи для соціальних верств населення та щороку перераховуються кошти в фонд соціального забезпечення.

Клініка Оптимал використовує всі передові методи і процедури лікування безлічі очних захворювань, надає широкий вибір багатофункціональних лінз для окулярів і красивих оправ від світових виробників, величезний вибір контактних лінз і засобів по догляду за ними. До того ж, у нас ви зможете замовити термінове виготовлення окулярів і їх ремонт будь-якої складності.

#ОПТИМАЛ 18+

Сьогодні в НАС День народження- НАМ 18 років! Конференція присвячена 18- річчю (09.12.2017) зігріває спогадами сьогодні! Пригадуємо найкращі моменти та ділимося враженнями! Дякуємо друзям за визнання та підтримку!

Опубліковано Центр зору Оптимал П'ятниця, 19 січня 2018 г.

У нас ви зможете пройти комплексне обстеження на наявність будь-якої патології органу зору, провести профілактику очних захворювань, підібрати собі гарну оправу для окулярів або вибрати відповідні саме вам лінзи.

Завдяки найкращим фахівцям і високоякісного медичного обладнання європейського рівня, клініка Оптимал успішно допомогла тисячам людей відновити і поліпшити зір. Не варто чекати ні секунди, приходьте в клініку сімейного типу Оптимал і переконайтеся в тому, хороший зір – це реальність. З нами ваш погляд на світ зміниться! З клінікою Оптимал світ стане яскравішим.

З любов’ю та найкращими побажаннями, засновники центру зору сімейного типу Малачков Сергій Геннадійович і Малачкова Наталія Валентинівна.