Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

У наш час хірургічна корекція повік (блефаропластика) досить затребуване втручання. Корекція століття дозволяє усунути не тільки косметичні вади і вікові зміни шкіри, але і вроджені, патологічні особливості будови очей.

Хірургічна корекція повік в Вінниці – підрозділяється на пластику нижнього і верхнього відділу очей, але при необхідності можливе загальне коригування. Дане оперативне втручання допомагає усунути «мішки» під очима, посікти нависла шкіру над верхньою повікою, а також ліквідувати всі вікові зміни шкіри навколо очей.

Пластика повік це не тільки краса, а й здоров’я:

  • Видаляємо грижові мішки під очима.
  • Нависання складок.
  • Птоз.
  • Доброякісні новоутворення.

Що потрібно знати?

  1. Операцію проводить хірург, який регулярно проходить стажування в найкращих світових клініках. Наш фахівець лікар-офтальмолог вищої категорії, професор. Стаж роботи – 24 роки.
  2. У нашій клініці використовується безкровний метод оперування. Сучасний хіррургіческій апарат одночасно ріже і коагулює тканину, що зменшує до мінімуму післяопераційні набряки і підшкірні крововиливи. Шов виходить дуже рівним з рівними краями рани. Післяопераційні рубці відсутні!
  3. Через доступність і гнучкості цінової політики ми регулярно приймаємо у себе гостей з-за кордону, сусідніх областей та міста Києва. Надаємо номер в готелі з супроводом медсестри. Іноді пацієнтові потрібна допомога в елементарних побутових завданнях в першу ніч після операції. Супровідний медсестра завжди прийде на допомогу.

Хірургічна корекція повік відноситься до нескладних операцій. Здійснюється протягом 1-1,5 години і часто пацієнт не потребує госпіталізації. Реабілітаційний період тривати близько 1-2 тижнів і не приносить істотного дискомфорту пацієнтові.

Але, все це можливо в тому випадку, якщо оперативне втручання проводить кваліфікований фахівець!

З огляду на індивідуальній фізіології, пластика нижньої повіки має одну особливість, тому якщо дану операцію проведе недосвідчений хірург, можливі такі ускладнення, як виворіт нижньої повіки (ектопія) або ж інший дефект – округлення очей.

Не ризикуйте ні здоров’ям, ні красою. Звертайтеся в офтальмологічну клініку «Оптимал» і будьте впевнені, що вам допоможуть вирішити будь-яку проблему, в тому числі і косметичну, кращі висококваліфіковані фахівці.

Якісна блефаропластика в клініці «Оптимал» дозволяє зберегти результат операції на все життя і тільки в індивідуальних випадках, вимагає повторення.

Звертайтеся в нашу клініку і залишайтеся не тільки здоровими, але і красивими на довгі роки!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.