Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

На порозі 20-го століття офтальмологи-дослідники плідно працювали над втіленням геніальної, а головне дуже необхідної ідеї – контактної корекції короткозорості і далекозорості. Даний великий задум зміг здійснитися тільки в 21-му столітті і отримав термінологію «ортокератологія».

Механізм дії

Ортокератологія має на увазі використання нічних лінз, які мають форму «зворотньої геометрії». Дані лінзи дозволяють правильно «деформувати» рогівку і тим самим, забезпечувати, пацієнтам з далекозорістю і короткозорістю, відмінний зір. Рекомендуємо використовувати в першу чергу дітям, підліткам до двадцяти років, людям з короткозорістю.

Ортокератологія - нічні лінзиНічні корекційні лінзи дозволяють пацієнтові не тільки обходитися без окулярів протягом 24 годин, їх систематичне застосування позитивно впливає на динаміку розвитку міопії і далекозорості, а також нормалізує фізіологічну роботу очей. Використання лінз дуже зручне і безболісне.

Ортокератологія у Вінниці – вже сьогодні дозволяє пацієнтам з далекозорістю і короткозорістю отримати 100% зір! Вам всього лише варто звернутися в сімейну офтальмологічну клініку «Оптимал».

Що потрібно знати?

  1. Це зручно – не потрібно носити окуляри або контактні лінзи в денний час.
  2. Ми використовуємо тільки кращі нічні лінзи корейського виробника Lucid. Немає потреби в тривалому очікуванні лінз з-за кордону. Склад з лінзами знаходиться в Україні.
  3. Нічні лінзи не тільки засіб корекції, а й засіб лікування, так як покращують рефлекціонні характеристики очей. З часом періодичність носіння зменшується!
  4. Тисячі задоволених пацієнтів! Можна плавати і займатися спортом. Так само, хочемо звернути увагу любителів екстремальних видів спорту і єдиноборств – нічні лінзи краще рішення для вас!
  5. Нічні лінзи ефективно стримують розвиток короткозорості.
  6. У нас найдешевші ціни на лінзи в регіоні.

Наші провідні офтальмологи, в тому числі і ті, які проходили стажування в Сеулі, а також голова асоціації Ортокератології – Наталія Валентинівна Малачкова, допоможуть вам підібрати кращі нічні лінзи фірми Lucid. Фахівці якісно проведуть діагностику і вивчать всі індивідуальні особливості рогівки кожного пацієнта, які звернуться в нашу клініку за допомогою.

Підбір нічних лінз – заняття дуже кропітке і вимагає високого професіоналізму, адже тільки від цього буде залежати, який результат отримає пацієнт і чи зможе він взагалі забути про окуляри або «денні» лінзи.

Тому, не варто відкладати свій візит, не забувайте, чим раніше ви скористаєтеся послугами професіоналів, тим швидше досягнете позитивного результату!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.