Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Біомікроскопія в Вінниці – це один з найкращих видів діагностики, що допомагає вивчити фізіологію і визначити захворювання зорового апарату.

У клініці «Оптимал», кращий офтальмолог надасть можливість вам і вашій родині пройти вдосконалене і комбіноване обстеження біомікроскопію.

Для даної діагностики задіюється світловий промінь лампи і бінокулярний стереоскопічний мікроскоп. Біомікроскопія виконується в темному приміщенні, що створює контрастність між темною і світлою областю очей. Тоненький промінь світла від лампи, дає можливість побачити патологічні клітини і наявність білка в склоподібному тілі. При звичайному розширенні і висвічуванні ці відхилення побачити не вийде. Біомікроскопія показана пацієнтам після травм або при внутрішньоочному флюсі.

За допомогою щілинної лампи, так само можна оглянути райдужку, кришталик, кон’юнктиву, рогівку, відділення очей і склоподібного тіла. Біомікроскопія при огляді збільшується в діапазоні від 5 до 60 разів і дозволяє краще розглянути всі фізіологічні параметри зорового апарату.

Тому, за допомогою біомікроскопії можна на ранньому етапі розвитку визначити розвиток таких складних захворювань як глаукома, катаракта, трахома.

Звертайтеся в клініку «Оптимал» і завжди будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.