Запис на прийом

Зір у дітей | Оптимал

Зір у дітей

Яскраві, чисті і завзяті очі у дітей – ознака гарного здоров’я. Дуже важливо зберегти такий ефект на все життя. Для цього слід берегти здоров’я всього організму, зокрема здоров’я дитячих очей.13зрение у детей

У дитячому віці офтальмолога легше визначити можливу схильність до очних захворювань, наприклад, таким як короткозорість або далекозорість. Крім плюсів діагностичних обстежень, слід зазначити, що поки дитячий організм росте і розвивається, є величезна можливість повністю вилікувати ті захворювання, які в більш зрілому віці вилікувати вже не так-то просто.

Регулярне відвідування кабінету офтальмолога дасть можливість запобігти багатьом очні захворювання. Так само, це можливість виявлення хвороб на ранніх, легко піддаються лікуванню стадіях.

Перевіряти зір у дітей потрібно спочатку в 1, 3, 6 місяці, потім в перший рік життя. З 3-х років перевіряти зору у дітей можна вже за допомогою таблиць (дитина вже може дати відповіді на поставлені питання). Обов’язкову перевірку зору потрібно пройти перед школою. А в шкільні час – кожні два роки.

Офтальмологічна клініка сімейного типу Оптимал пропонує вам і вашій дитині пройти комплексні діагностичні перевірки. Наші фахівці проведуть обстеження, виявлять наявність патології, або ж спростують ваші побоювання. При бажанні, ви можете пройти у нас консультацію. Наші високопрофесійні фахівці розкажуть, як підтримувати хороший зір у дітей, які вітаміни потрібні для ніжних дитячих очей, все про гігієну зору і про профілактику можливих захворювань.

Очі дорослої людини – це дзеркало його душі. Очі дитини – це люстерко не тільки душі, а й стану його здоров’я. Слідкуйте за тим, що воно завжди було чистим, блискучим і яскравим. Адже піклуючись про зір своєї дитини, тим самим ви дбаєте про все здоров’я його організму.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+