Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Амбліопія – це недуга зорового апарату, при якому один з двох очей фактично не задіяний в системі зору. Тому, дана хвороба ще носить назву – “ліниві очі”. Звичайно, в малих дозах корисна і лінь, але тільки не в цьому випадку. Адже мозкова діяльність пацієнта при амбліопії, не здатна об’єднати цілісну зорову картину і починає пригнічувати роботу одного ока. При цьому око має нормальну анатомію без зовнішніх змін, зберігає позитивні задатки для роботи. І дуже сумно, що при цьому, ефективності від застосування контактних лінз або окулярів не буде.

Лікування амбліопіїЛікування амбліопії у Вінниці успішно проходить, якщо вчасно звернутися до офтальмолога. Чим швидше це зробити, тим раніше очей подасться лікувального впливу. Кращі фахівці офтальмологічної клініки сімейного типу “Оптимал” виконають кваліфіковане діагностування та лікування “лінивого ока”. На початку, офтальмолог визначить, причини втрати зору при амбліопії. Це можуть бути:

  • Косоокість;
  • Астигматизм;
  • Далекозорість;
  • Катаракта;
  • Помутніння рогівки;
  • Опущення верхньої повіки.

Вся терапія при амбліопії, полягає в ліквідації справжньої причини виникнення захворювання. Тому можливе застосування, як хірургічного втручання, так і корекційних методів, що застосовуються при короткозорості і далекозорості.

У будь-якому випадку, офтальмолог визначить причину і змусить працювати ваші “ліниві очі”.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.