Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Кератотопографія в Вінниці – сучасна профілактика патологій рогівки. Швидко, якісно, доступно.

Зір – найважливіша ланка сенсорної системи людини, яке нам допомагає, повністю сприймати інформацію зовнішнього світу. Тому, дуже важливо стежити за здоров’ям очей і проходити планову профілактичну діагностику. Якісне дослідження зорової системи вам надасть сімейна офтальмологічна клініка «Оптимал». В тому числі, у нас ви зможете пройти кератотопографію.

КератотопографияКератотопографія в Вінниці – сучасний метод діагностики рогівки ока за допомогою комп’ютера і кератографа.

Кератотопографія показана при:

  • Астигматизмі.
  • Кератоконусі.
  • Кератоглобусі.
  • Планової операції (кератопластика, лазерна корекція, рефракційні втручання).

А також, при неправильній експлуатації та підборі контактної оптики.

Хід процедури

Дане дослідження рогівки абсолютно безболісне і не має прямих протипоказань, так як під час процедури сканер не контактує з оком пацієнта. Від хворого потрібно тільки посидючість.

Лазерний промінь протягом декількох хвилин сканує рогівку, оцінює її здатність заломлення, силу і топографію у всіх точках. Після чого складається кольорова карта рогівки, за допомогою якої офтальмолог виявляє патології зору.

КератотопографияПошкоджені відділи рогівки характеризує фіолетово-блакитний колір, а сильніші – оранжево-червоний відтінок. Кератотопографічне дослідження, також показано і в післяопераційний період, кожні 3 місяці протягом 1 року.

Звертайтеся, ми будемо раді вам допомогти! Ваш зір візьмуть під свій контроль досвідчені і висококваліфіковані офтальмологи Вінниці. За роки роботи нам вдалося зібрати кращу команду фахівців і обзавестися новітньою апаратурою і технічною базою.

Кожному пацієнту буде надана якісна діагностика, лікування та прогноз розвитку хвороби.

Довірте свій зір професіоналам!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.