Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Клініка офтальмології “Оптимал” надає різноманітні способи коригування зорового апарату, а також акомодаційний тренінг при міопії, виліковування скорочень акомодації всіх вікових категорій із застосуванням пристрою “Бослаб” (Бі-03) У Вінниці.

Даний прилад використовується, як для коригування, лікування, а також попередження різноманітних вад зору. БІ-03 здатний знижувати і підвищувати ступінь активізації синапсу зорової системи мозку, в залежності від виду хвороби.

Використовується при:

  • Міопії;
  • Аберації;
  • Вікової далекозорості;
  • Амбліопії;
  • Глаукомі;
  • Інволюції зорового вазоділятора і дистрофії сітківки.

В тому числі, для коригування зору згодом несприятливого хірургічного та лазерного втручання.

Пристрій БІ-03 відмінно сприяє тренінгу резервів акомодацій при міопії, ефективно ліквідує спазми акомодації, що активізують астенопію, гіподинамію, головні болі і сприяють зниженню зору.

Крім терапевтичного застосування Бослаб використовується і для попередження очних захворювань, так як знижує втому зорового апарату після інтенсивних навантажень. Звертайтеся за кваліфікованими послугами в нашу клініку офтальмології сімейного типу «Оптимал». Записуйтеся до ведучого офтальмолога в Вінниці і пройдіть комплексну діагностику.

У нашій клініці ви зможете отримати консультування кращих лікарів міста. Офтальмолог дасть відповідь на всі ваші запитання, а на підставі зібраного анамнезу пропише дієве лікування, після чого ви зможете назавжди забути, що коли-небудь мали поганий зір.

Звертайтеся в нашу клініку – довірте свій зір професіоналам!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.