Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

У сімейній офтальмологічній клініці «Оптимал» проводяться операції по виправленню косоокості пацієнтам, які з різних причин не пройшли потрібне лікування в дитинстві або у них з’явилося посттравматична косоокість в дорослому віці.

Хірургічне виправлення косоокості у Вінниці буває двох видів:

  1. Посилююче.
  2. Послаблююче.

При послаблювальному втручанні змінюється місце локалізації м’яза, далі від рогівки. Тонус сильнішого м’яза слабшає, і очі приходять в норму.

Підсилювальне втручання характеризується укорочуванням м’яз очей, де місце їх локалізацій залишається колишнім. В даному випадку, посилюється тонус слабкого м’яза, і правильний баланс очних яблук негайно відновлюється.

Особливості лікування косоокості

З огляду на індивідуальних фізіологічних властивостей, вид оперативного втручання підбирає хірург, безпосередньо в самій операційній.

Не варто, також забувати, що виправлення косоокості, в першу чергу дає косметичний ефект!

Для того щоб в норму привести бінокулярний зір, необхідно систематично виконувати вправи і «вчити» мозок сприймати одну цілісну картинку, а не дві окремі, як при косоокості. Тому, для повноцінного одужання потрібен час, бажання і, звичайно ж, позитивний настрій самого пацієнта.

Чим ми вам зможемо допомогти?

В першу чергу, ми гарантуємо кожному пацієнтові високоякісну діагностику, терапію і кваліфікований прогноз лікування косоокості. В індивідуальному порядку здійснюється контроль стану пацієнта в післяопераційному періоді. Додатково наші офтальмологи проводять стимуляцію зорового апарату, що дозволяє в короткі терміни відновити нормальний (бінокулярний) зір.

Звертайтеся, ми вас чекаємо, щоб подарувати нове бачення нашого світу!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.