Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Ні для кого не секрет, що окуляри, крім лікувально-профілактичного застосування, мають і косметичну значимість. Але, при систематичній експлуатації окуляри розхитуються і деформуються, що призводить до деякого дискомфорту, та й про презентабельності мови бути не може. Якщо ваші окуляри пошкодилися, не варто відкладати ремонт очок. Тільки кваліфікований фахівець подарує друге «життя» вашому аксесуару.

Саме тому, не позбавляйтеся від розбитих і поламаних очок, адже умільці нашої офтальмологічної клініки «Oптимал» зможуть відновити будь-які дефекти, в тому числі:

  • Замінити пошкоджені лінзи і бракуючі запчастини;
  • Ліквідувати неполадки за допомогою лазера;
  • Відшліфувати шви.

Ремонт і виготовлення окулярів у Вінниці – завжди вищого рівня!

Повірте, що в лічені хвилини, ваші окуляри будуть знову дарувати вам всі барви світу і зовнішню привабливість.

Якщо ж ваше пенсне загубилося або його взагалі немає в наявності, а терміновість зростає, не варто хвилюватися, адже виготовлення окулярів нашими майстрами завжди стане кращим виходом з положення! Вам варто лише звернутися в клініку офтальмології «Oптимал» і здійснити замовлення.

Офтальмолог підбере вам індивідуально з максимальною точністю відповідну оправу. Пройшовши діагностику, вам будуть підібрані лінзи для окулярів з урахуванням всіх ваших потреб і переваг.

Послуги з виготовлення та ремонту очок:

Звертайтеся до замовлення в нашу клініку і результат вас приємно здивує!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.