Акційна пропозиція!

Шановні друзі! Хочемо повідомити вас, що з першого листопада буде тривати акція на хірургічне лікування катаракти.

До кінця року вартість операції буде найнижчою в місті – від 8000 гривень.

Хто проводить операції:

 • Оперує кандидат медичних наук, професор Малачкова Наталія Валентинівна. Стаж роботи 21 рік. Завідувач кафедри очних хвороб Вінницького національного медичного університету.
 • Оперує лікар-офтальмолог вищої категорії, вітреоретинальний хірург Уразов Артем Жараспаєвич. 15 років підтримує свій статус кращого офтальмолога України. Підтвердженням цьому є більш ніж 4000 успішних операцій.

Запишіться на консультацію за номером 0 800 33 15 40 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Зверніть увагу!

Для іногородніх відвідувачів клініки, наш адміністратор може забронювати номер в готелі.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

На сьогоднішній день, помутніння кришталика (катаракта) – найбільш поширене захворювання очей. Але, сучасні методи діагностики та лікування офтальмологічної клініки «Оптимал» дозволяють швидко і безболісно позбутися від даного захворювання і повноцінно відновити зір.

Хірургічне лікування катаракти в Вінниці – це високотехнічна, результативна і прогнозована ліквідація помутніння кришталика. Клініка «Оптимал» надає можливість комфортно, безпечно і швидко позбутися від катаракти. Адже на благо пацієнтів працює команда кращих хірургів-офтальмологів з вищим рівнем акредитації.

Ми використовуємо два методи хірургічного лікування катаракти:

 • Факоемульсифікація – метод ультразвукового дроблення речовини кришталика з подальшою екстракцією речовини іригаційне-аспіраційним методом. Процедура дозволяє видалити кришталик через мікроскопічний надріз рогівки. Замість вилученого кришталика встановлюється індівілуально підібраний штучний кришталик.
 • Екстракапсулярне видалення – тільки якщо є необхідність. Цей метод не так сучасний як Факоемульсифікація, але в деяких випадках він незамінний. Катаракта видаляється хірургічним методом, процедура проводиться під загальним наркозом.
 • Встановлюємо в 90% випадків високоякісний кришталик американського виробництва. За бажанням пацієнта встановлюємо більш доступний, але так само якісний кришталик українського виробництва.

 

Що потрібно знати про кришталик?

 1. Встановлюємо монофокальні або мультифокальні кришталики.
 2. Встановлюємо кришталики з UF фільтром (захист від ультрафіолетових променів) за бажанням пацієнта.
 3. Виконуємо рефракційну заміну кришталика, позбавляє Вас від необхідності використання вікових окулярів.

Разом з цим, варто зазначити, що хірургічне лікування – єдиний спосіб позбутися від катаракти і повернути собі повноцінний зір. Помутніння кришталика – незворотний процес, тому не варто обманювати себе, що є можливість повернути його прозорість за допомогою медикаментів або корекційної оптики.

Коли слід звертатися до офтальмолога?

Катаракта – це, найчастіше, вікове захворювання, яке можна попередити, якщо вчасно пройти профілактичний огляд у спеціалізованій клініці. Якщо вам уже за 50, слід не менше 2-х разів на рік проходити діагностику зору у офтальмолога.

Зверніть увагу!

Якщо ви раптом відчули, що навколишній світ став бляклим і нечітким, контраст картинок потроху втрачається, а ви стали особливо чутливими до світла – негайно зверніться в клініку!

Особливості нашої роботи:

 1. Одноденне перебування.
 2. Оперує кандидат медичних наук, завідувач кафедри очних хвороб Вінницького національного медичного університету.
 3. Безкоштовний післяопераційний пакет препаратів.
 4. Використовуємо офтальмологічні ножі вищої якості, японського виробництва Mani. Використання інструментів одноразове. Після операції пацієнтові видаються інструменти для звітності.
 5. Через доступність і гнучкості цінової політики ми регулярно приймаємо у себе гостей з-за кордону, сусідніх областей та міста Києва. Надаємо номер в готелі з супроводом медсестри. Іноді пацієнтові потрібна допомога в елементарних побутових завданнях в першу ніч після операції. Супровідна медсестра завжди прийде на допомогу.
 6. Місяць супроводу після операції.

Сьогодні катаракта – найбільш часта причина втрати зору і все тому що, більшість пацієнтів «упускають» перші симптоми даного захворювання. Ми оперуємо на будь-якій стадії захворювання без вичікування дозрівання катаракти.

Не варто затягувати з відвідуванням фахівця, звертайтеся до нас і зумієте зберегти свій зір на довгі роки.

Будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.