Прослухати цей текст


Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

На сьогоднішній день, цукровий діабет стає все більш поширеним захворюванням. На його тлі страждають всі внутрішні органи, в тому числі і очі. Діабетична ретинопатія в залежності від типу цукрового діабету, розвивається по-різному, але завжди тягне за собою патологічні зміни сітківки і призводить до зниження зору.

Анти VEGF-терапія в Вінниці – це інтравітреальне інноваційне лікування васкулярних проблем сітківки, підвищеного внутрішньоочного тиску, в тому числі і діабетичної ретинопатії. Дані ін’єкції виконуються безпосередньо в склоподібне тіло.

Інтравітреальне введення ліків в рази перевищувати ефект від таблеток і навіть внутрішньовенних вливань, так як в даному випадку, препарат миттєво транспортується в уражену ділянку очей.

Що потрібно знати про процедуру? 

  1. Дана процедура в клініці «Оптимал» проводитися високопрофесійними офтальмологами-хірургами в режимі «одного дня».
  2. Суть процедури – введення мономера в очне яблуко, який дезактивує VEGF фактор.
  3. Потрібно від трьох до п’яти уколів. Процедура проводиться тільки після нормалізації показника цукру в крові.
  4. Застосовується в комплексі з лазеркоагуляцією сітківки.

анти VEGF мономерЧому довіряють саме нам?

Незважаючи на те, що надана процедура має назву «ін’єкції», все-таки, вона наближається до складного мікрохірургічного втручання, яке повинен виконувати тільки фахівець. У нашій клініці зібрана команда кращих офтальмологів, які на вищому рівні виконують дану маніпуляцію.

За допомогою VEGF-терапії можна успішно, протягом усього життя підтримувати високу якість зору. Це доведене твердження в світовій офтальмології і в дослідженнях життя пацієнтів. Це твердження вірне лише в разі використання правильного дозування препарату Айлія Bayer.

Просимо звернути увагу, що ми не використовуємо так звані Offlabel препарати, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю пацієнта. Offlabel препарати в даному контексті, це препарати, які по своєму ефекту подібні спеціалізованим препаратам, але були створені фармацевтами зовсім для інших цілей (наприклад Авастин). 

анти VEGF мономер

Тільки в нашій офтальмологічній клініці є фахівець, який спеціалізується на лікуванні наслідків цукрового діабету, а наш фахівець по лазеркоагуляции сітківки регулярно проходить стажування в кращих європейських клініках і університетах.

Схема Анти VEGF-терапії суто індивідуальна для кожного пацієнта. Офтальмолог збирає анамнез стану хворого, проводить діагностику і тільки за їх результатами визначає необхідність інтравітреального лікування.

Перед і після процедури проводиться обстеження з використанням оптичної когерентної томографії, для контролю стану сітківки ока.

У розпорядженні клініки «Оптимал» є все необхідне діагностичне обладнання, завдяки якому ми надаємо кожному пацієнтові якісне обстеження в індивідуальному порядку.

Тому, якщо у вас в анамнезі підвищений внутрішньоочний тиск, ретинопатія, дегенеративні зміни макули – не зволікайте, звертайтеся в клініку, ми готові прийти вам на допомогу!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.