Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Кожне очне обстеження потребує особливого професіоналізма і правильного підходу. Саме це правило і дотримується провідна офтальмологічна клініка Вінниці «Оптимал», яка надає своїм пацієнта кращу діагностику в місті, в тому числі і тонометри.

ТонометрияТонометрія в Вінниці – це вимірювання внутрішньоочного тиску. Застосовується при перших симптомах глаукоми або з метою її попередити. За допомогою даного дослідження офтальмолог з максимальною точністю визначає тактику і прогноз лікування цієї недуги.

ТонометрияГлаукома – це хвороба, при якій зменшується поле зору, порушується центральний зір і спостерігається підвищений внутрішньоочний тиск. Глаукома загрожує тим, що її прогресування може спровокувати сліпоту.

Захворювання характерно для людей старшої вікової категорії від 40-ка років і вище. Ранніх симптомів глаукоми немає. Вона проявляється на останніх стадіях, коли лікування особливо проблематично. Але, незважаючи на це, слід звернути увагу на наступні прояви:

  • Наявність пелени і райдужних кіл перед очима;
  • Біль в очах разом з головним болем;
  • Зниження чутливості очей;
  • Зменшення гостроти зору.

Якщо ви у себе виявили хоч один симптом, слід негайно звернутися до офтальмолога і скористатися тонометром.

Але, якщо подібних симптомів немає, а вам вже за 40, слід проходити профілактичний огляд, в тому числі і тонометрію, не рідше одного разу на рік.

Будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.