Прослухати цей текстЗверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Ми постачаємо протези в більшість державних клінік в Україні, але Ви можете звернутися до нас безпосередньо.

Очний протез – це особливий імплантат, який заповнює форму і функції втраченого ока через нещасний випадок або хворобу. Штучне «око» має, як косметичне значення, так і лікувально-профілактичне.

Профессіонально обраний імплантат звільняє людину від використання пов’язки, виконує захисні функції від зовнішнього впливу і перетворює пацієнта зовні.

Імплантат використовується, при повній відсутності очей, а також для приховання дефекту очного яблука. Штучне «око» складається зі скла або пластмаси. Протез з пластмаси не змінює свою форму, гладкість і не б’ється.

Чому варто звернутися в клініку “Оптимал”:

 1. Ми одна з трьох клінік в Україні, яка займається індивідуальним протезуванням.
 2. 15 років досвіду у виготовленні очних протезів.
 3. У нас працюємо майстер художник, який може намалювати райдужку на найвищому художньому рівні.
 4. Ми ведемо пацієнтів з протезуванням в будь-якому віці.

Дитяче протезування

Іноді, дітки народжуються без ока, ми супроводжуємо пацієнта з перших днів. Для новонароджених виготовляємо протез і замінюємо кожні 2-3 місяці, для правильного формування порожнини очей. 

Людина без ока, часто відчуває психологічні страждання. Наша клініка допомагає пацієнтам подолати тривоги і комплекси, навчаємо правильно використовувати протез. Допомагаємо зробити так, щоб протез був не помітний оточуючим. 

Використання типових протезів

Що входить у вартість:

 1. Первинна консультація.
 2. Огляд порожнини.
 3. Підбір протеза.
 4. Налаштування та навчання.

Вся процедура протезування займає кілька годин. Після візиту до нас, всього через кілька годин ви отримаєте хорошу імітацію ока, яку не фахівець навряд чи відрізнить від здорового ока.

Індивідуальне протезування

Що входить у вартість:

 1. Первинна консультація.
 2. Огляд порожнини.
 3. Виготовлення злитка з пластичної маси.
 4. Налаштування та навчання.

Весь процес займає 2-3 дні. Дана процедура може бути рекомендована нашим лікарем якщо у людини індивідуальні особливості порожнини ока або кольору райдужки.

 

При появі дрібних пошкоджень, його можна відполірувати і продовжувати користування. Для зимового сезону, пластмасовий імплантат, має істотну перевагу перед скляним, так як попереджає охолодження очної порожнини.

Клініка офтальмології «Oптимал» надасть вам кваліфіковане очне протезування в Вінниці, а також послуги і допомогу при виборі очних імплантатів. Спеціаліст підбере протез, покладаючись на потрібні розміри очей, відтінок райдужки і склери.

Але, перш ніж визначитися з вибором протеза для ока, офтальмолог зробить попередню діагностику кон’юктівальної порожнини, дасть оцінку стану і обсягу склепінь, перевірить наявність рубців, мобільність культи і форму.

Офтальмолог підкаже, як використовувати протез в ході щоденної експлуатації і як стежити за ним.

Звертайтеся в нашу клініку і провідні фахівці «Oптимал» в умовах амбулаторії підберуть вам найкращий очний протез в найкоротші терміни.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.