Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

При визначенні характеру зору встановлюється присутність або відсутність стереоскопічного зору при косоокості, анизометропії, а також при інших розладах зорової системи, як у дітей, так і у дорослих.

Завдяки стереоскопічному (бінокулярного) зору ми маємо можливість бачити двома очима. Це означає, що зображення, яке надходить до кожного ока окремо, в результаті «зливається» в одну цілісну картинку, і ми можемо повноцінно бачити і сприймати світ.

Определение характера зренияЯкщо ви помітили, що у вашої дитини при фокусуванні погляду, очі знаходяться в асиметричному стані, його негайно слід показати фахівцеві. Ведучий офтальмолог проведе визначення характеру зору в Вінниці і встановить гостроту зору вашої дитини, ракурс косоокості і параметри стереоскопічного зору. Тільки після повноцінного обстеження можна поставити правильний діагноз і коректне лікування.

Стереоскопічний зір встановлюється ближче до 7-ми і навіть до 15-ти років, тому якщо в процесі формування його розвиток порушується, у дитини починає прогресувати монокулярний зір (одним оком) або одночасне.

При одночасному зорі, образи сприймаються обома очима, але не створюють цілісну картину. Тому, тільки після ретельного огляду офтальмолог зможе спрогнозувати розвиток і лікування захворювання очей.

Определение характера зренияОфтальмологічна клініка «Оптимал» застосовує на практиці кращі спеціалізовані комп’ютерні програми, в тому числі і 4-х точковий прилад, який 100% – во визначить характер вашого зору.

Будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.