Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Ви вже не раз чули, що очі – дзеркало душі, однак, по очах не тільки можна визначити стан вашої душі, але і стан вашого здоров’я. У наш час зустріти людину зі 100%-м зором, це така ж рідкість, як і зустріти альбіноса на просторах наших вулиць, шанс звичайно є, але…Причинами такої невтішної статистики, є вроджені або набуті різні патології органів зору. У зв’язку з непомірною активністю за комп’ютером, стресами, ненормованою роботою, неповноцінним харчуванням та іншими буденними факторами, наші очі отримують величезне навантаження і рано чи пізно, ви можете побачити світ по-іншому. Деякі захворювання безпосередньо впливають на очі, а деякі можуть бути частиною загальносистемного серйозного захворювання. Амбліопія, пресбіопія, косоокість є одними з найпоширеніших захворювання, які вимагають негайного лікування.

Не забувайте, що навіть найлегші і здавалося б незначні відхилення в роботі вашого зору, можуть в майбутньому являти собою серйозну загрозу для здоров’я ваших очей, ось чому своєчасне лікування патологій органів зору так важливо!

Здоров’я ваших очей є першочерговим завданням для офтальмологічної клініки Оптимал! Ми хочемо зробити ваші очі здоровими, за допомогою консультацій, різних діагностик, і, звичайно ж, невід’ємною частиною цього процесу є лікування патологій органів зору за допомогою новітніх офтальмологічних обладнань.

Не зволікайте, звертайтеся за професійною допомогою до досвідчених і висококваліфікованих фахівців офтальмологічної клініки Оптимал.

Лікування патологій органів зору включає:

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.