Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

На сьогоднішній день, окуляри є найпопулярнішим допоміжним оптичним пристроєм для поліпшення зору. Для більшості – це найбільш зручний, безпечний і вигідний спосіб ліквідації більшості очних патологій. Завдяки очками, пацієнти можуть повноцінно насолоджуватися усіма фарбами навколишнього світу.

Принцип дії

Оптичні лінзи для окулярів, здатні проводити потрібну інформацію із зовнішнього світу через світловий промінь і коректно фокусувати її на сітківці ока, завдяки чому, збільшується гострота зорового апарату.

Перше виробництво окулярів почалося в другій половині 12 століття в Італії, деяким Сальвінія Дармате. Але, по інших інформаційних каналів, окуляри вперше з’явилися в тому ж 12 столітті, тільки в Китаї. 12 століття презентував людству цінний оптичний пристрій, яким люди користуються, і до цього дня.

У наш же час, розробка окулярів прирівнюється до істинного мистецтва. Тому як, тільки професійно виготовлені окуляри, зможуть відкоригувати гостроту зору і надати презентабельний вигляд.

Сімейна клініка офтальмології «Oптимал», надасть виготовлення окулярів будь-якої складності в Вінниці для вас і вашої родини. Наші професіонали, в числі яких, кращі офтальмологи нададуть сучасну діагностику зорової системи, що в підсумку дозволить підібрати найбільш підходящі окуляри для пацієнта.

Звертайтеся в нашу клініку, пройдіть необхідну діагностику і вже в найкоротші терміни, ваше замовлення буде розроблений та виготовлений таким рецептом!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.