Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Важливо, щоб вже з перших моментів життя, зір у дітей формувалося коректно, адже прийшовши в цей світ, малюки починають вивчати його не тільки завдяки тактильному дотику, але і за допомогою зору. Тому, вчасно діагностувати у новонароджених патології або дефекти зорового апарату – життєво необхідно.

Порушення емметропії:

  • Амбліопія;
  • Пресбіопія;
  • Астигматизм;
  • Косоокість.

А також, інші вчасно не виявлені хвороби, можуть стати причиною непоправних наслідків в майбутньому. Офтальмолог проведе обстеження новонародженого у Вінниці і допоможе діагностувати всі дефекти зору, спрогнозує динаміку протікання хвороби і призначить потрібну терапію.

Обследование новорожденныхПрофесіонали офтальмологічної клініки «Oптимал» зможуть діагностувати будь-які відхилення зорової системи вашої дитини, а також обстежують очі малятка на наявність інфекції і вроджених захворювань: ретинопатії, катаракти, глаукоми. Оцінять правильний розвиток і будову очних м’язів.

Офтальмолог поспостерігає, наскільки скоординована дитинка і чи працюють узгоджено очі дитини. Обстеження новонародженого дозволить упевнитися в тому, чи немає у малюка вроджених патологій очей і дозволить виключити астигматизм, далекозорість і короткозорість, які, добре піддаються лікуванню тільки в ранньому дитинстві.

Незважаючи на те, що дитинка ще не усвідомлює важливості діагностичних дій і не може відповідати на питання, як це роблять діти старшого віку, офтальмологи Вінниці, завдяки певних тестів, зможуть представити вам повну характеристику розвитку зору вашого малюка.

Звертайтеся в офтальмологічну клініку «Oптимал» – переконайтеся в здоров’я ваших очей і ваших близьких!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.