Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Наша зорова система потребує регулярні огляди, так як, є однією з головних здібностей людини сприймати інформацію навколишнього світу. Одним з видів діагностики зорового апарату є комп’ютерна периметрія в Вінниці – найбільш достовірна, безболісна і швидка методика визначення патологій периферичного зору.

Дане діагностування дозволяє визначити не тільки периферійний зір пацієнта, але і допомогти виявити такі непрості захворювання як глаукому, центральні і периферичні дегенерації сітківки, а також патології зорового нерва.

Комп’ютерна периметрія особливо показана пацієнтам, у яких:

  • В анамнезі глаукома;
  • Цукровий діабет 2-го типу;
  • Неврологічні захворювання;
  • Гіпертонія;
  • Патології сітківки і судинні захворювання очей.

Вінницька клініка «Оптимал» є провідним офтальмологічним центром, де кожен пацієнт зможе, гарантовано отримати якісне і професійне обстеження, в тому числі і комп’ютерну периметрію!

Хід процедури

Це повністю безболісний і безпечний метод дослідження, який не вимагає спеціальної підготовки і триває не більше 20-ти хвилин. Єдине, що потрібно від пацієнта – посидючість.

Процедура проводитися сидячи, в руках пацієнта розташовується пульт, а погляд фокусується на одній світловий точці. Після чого навколо основної точки хаотично з’являються відблиски, які повинен побачити пацієнт і повідомити про це офтальмологу через пульт, натиснувши на кнопку. Дана маніпуляція проводиться по черзі, на кожному оці.

Зважаючи на свою ефективності і прийнятною вартістю, на сьогодні це найбільш поширена діагностика зорової системи, яка доступна кожному пацієнтові.

Клініка «Оптимал» чекає вас, наші офтальмологи допоможуть зберегти вам зір на довгі роки!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.