Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Зорова система людини єдина в організмі, яка не попереджає нас болем, при негативному на неї впливі. Саме тому, ми довго засиджуємося за монітором комп’ютера, читаємо при тьмяному світлі і не відчуваємо як «сідає» зір. В такому випадку, відкладати відвідування фахівця, не варто. Ведучий офтальмолог проведе консультацію і визначить вашу гостроту зору за допомогою новітньої комп’ютерної кератометрії, рефрактометрії, а також УЗД зорового апарату.

Ультрозвуковая диагностикаКлініка офтальмології «Оптимал» з радістю надасть огляд УЗД зорової системи для вас і ваших близьких, фахівці проведуть біометрії зорового апарату, а також зроблять розрахунок інтраокулярної лінзи.

Наша модернізована, високочастотна УЗ-діагностика у Вінниці, посприяє ретельному обстеженню очей.

За допомогою УЗД зорового апарату можна визначити:

  • Фізіологічні і патологічні процеси райдужної оболонки;
  • Проконтролювати розвиток міопії і далекозорості;
  • Визначити стан рогівки, кришталика, вектор і розмір очей;
  • Виявити відшарування сітківки ока, помутніння склоподібного тіла і інші різні пошкодження.

Ультрозвуковая диагностикаУЗД – це особливе обстеження, яке дозволяє отримати безліч картинок дослідження з рухомим оком, що вже є суттєвою перевагою щодо застарілих методів діагностики.

УЗ-діагностика не вимагає особливої підготовки, вам слід просто з’явитися на прийом в клініку офтальмології «Оптимал» у Вінниці.

Наші провідні кваліфіковані фахівці проведуть УЗД для вас і вашої родини за допомогою найсучаснішого обладнання.

Ми вас чекаємо, будьте здорові!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.