Запис на прийом

Перевірка зору | Оптимал

Перевірка зору

86506507 Найчастіше, ми звертаємося до офтальмолога, коли виникають будь-які скарги. Однак, помилково вважати, що раз нічого не турбує, не варто перевірятися у окуліста.

Варто, і ще як! Перевірка зору в офтальмологічній клініці Optimal, дасть можливість виявити захворювання очей на самих ранніх стадіях і успішно їх лікувати. Так само, за допомогою обстежень в клініці, можна визначити схильність до деяких захворювань, наприклад, таким як глаукома. Виявивши схильність, наші фахівці допоможуть загальмувати її поява і розвиток. Регулярні походи до офтальмолога дадуть вам впевненість в тому, що ваш зір не підведе вас, і в будь-якому віці ви будете бачити світ в яскравих фарбах.

Зазвичай, перевірка зору в офтальмологічній клініці, починається з перевірки гостроти зору за допомогою спеціальних таблиць і приладів. У нашій клініці ви також зможете пройти обстеження за допомогою комп’ютерної рефрактометрії і кератометрії. Це дозволить з високою точність визначити гостроту зору і функціональний стан очей. Ще одна обов’язкова перевірка – це перевірка очного тиску (тонометрія). Це необхідно для того, що б визначити наявність глаукоми. Хоча за статистикою, до цього захворювання більш схильні люди після 40 років, стоїть в будь-якому віці ставитися до такої перевірки з усією серйозністю, так як можна виявити схильність до цього захворювання. Це означає, що розвиток захворювання можна загальмувати.

Так само, стандартне обстеження включає огляд всіх відділів ока за допомогою щілинної лампи. Біомікроскопія допоможе визначити наявність хвороби (катаракти, глаукоми, трахоми і ін.) На самих ранніх стадіях і спрогнозувати динаміку її розвитку.

Звертайтеся в клініку сімейного типу Оптимал і ми завжди вам допоможемо. Пам’ятайте, що перевірка зору – це турбота не тільки про здоров’я очей, але і про весь організм в цілому.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+