Запис на прийом

Метод відновлення зору | Оптимал

Метод відновлення зору

15метод восстановления зрения Здатність бачити навколишній світ, розпізнавати предмети, пізнавати і розуміти їх … Ці всі можливості ми осягаємо за допомогою зору. У наш час комп’ютерів, слабких нервів і стресів, все менше і менше людей може похвалитися високою гостротою зору. Найбільш поширеними захворюваннями очей зараз вважається міопія (короткозорість), гіперметропія (далекозорість), астигматизм. Ці захворювання ведуть до того, що ми погано розрізняємо предмети вдалині (короткозорість) або поблизу (далекозорість).

В основному такі недуги коригуються спеціальними лінзами або окулярами. Звичайно, існує і ряд інших, більш складних і важких захворювань, які можуть призводити до часткової або повної сліпоти. Що б такого не сталося, офтальмологи призначають інтенсивне лікування, аж до оперативного втручання.

Відразу ж виникає питання: чи є ефективний метод відновлення зору? Звичайно, хотілося б з’їсти таблетку і як за помахом чарівної палички повернути собі 100%-ий зір. На жаль, на даний момент такої панацею не існує. Зате існує ряд цілком реальних вправ, протизапальних і противірусних ліків, спеціальних краплею, мазей та інших препаратів, здатних ефективно боротися з очними недугами.

Який же метод відновлення зору потрібен саме вам? На це питання зможе відповісти тільки досвідчений лікар-офтальмолог після обстеження. В офтальмологічній клініці сімейного типу Оптимал ви зможете отримати вичерпну відповідь на хвилююче питання. Наші фахівці проведуть потрібні обстеження, виявлять недуга, спрогнозують динаміку його розвитку і призначать найбільш ефективний метод відновлення зору. Дбайте про здоров’я своїх очей, регулярно відвідуйте офтальмолога і дотримуйтесь нескладних правил гігієни очей. І незабаром, ви зможете бачити світ в яскравих фарбах.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+