Запис на прийом

Лікування короткозорості | Оптимал

Лікування короткозорості

17лечение близорукости Короткозорість – одна з найпоширеніших хвороб очей 21 століття. За статистикою кожен третій житель планета страждає на це захворювання. При міопії (короткозорості) людина поблизу бачить нормально, а вдалині – погано. Через те, що зображення картинки фокусується в площині перед сітківкою, на далекій відстані людина з короткозорістю бачить нечіткі і розпливчасті предмети. Це відбувається через невідповідність сили оптичної системи ока і його довжини (найчастіше очне яблуко має подовжену форму). Короткозорість може бути осьової або рефракційної.

При осьової міопії, лікування буде направлено на коригування подовженої форми очі, а при рефракції, на зміну заломлюючої сили рогівки. Дуже часто, лікування короткозорості поєднує ці два методи корекції.

Короткозорість може бути придбаної або спадковою. Виникнути вона може через неправильну гігієни очей, неправильного харчування, нестачі вітамінів, недотримання режиму дня, надмірних навантажень, стресів тощо.

Якщо ви помітили у себе або членів вашої родини погіршення зору, негайно ні секунди, звертайтеся до досвідченого лікаря-офтальмолога в офтальмологічну клініку сімейного типу Оптимал. Тільки після ретельної діагностики лікар зможе спрогнозувати динаміку розвитку і призначити ефективне лікування короткозорості. Потрібно розуміти, що лікування короткозорості строго індивідуальне, тому, якщо у ваших знайомих діагностована міопія, це не означає що його (її) методи лікування підійдуть і вам. Корекція зору при короткозорості здійснюється за допомогою спеціальних контактних лінз або окулярів, які правильно підбере тільки лікар після обстежень. Так само, одним з методів корекції є лазерна хірургія.

Не забувайте, що лікування короткозорості найбільш результативним буде в тому випадку, якщо ви вчасно звернулися за допомогою. При перших ознаках втрати гостроти зору звертайтеся в офтальмологічну клініку Оптимал. Лікування короткозорості в нашій клініці дасть вам можливість знову, ясно і чітко, бачити далеко.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+