Запис на прийом

Причини короткозорості | Оптимал

Причини короткозорості

16причины близорукостиМіопія (від грец. Myo – примружується і ops, родовий відмінок opos – очей, зір) – це захворювання, яке характеризується зниженням гостроти зору вдалину. Міопію ще називають короткозорістю. Зазвичай при короткозорості людина досить добре бачить предмети, які розташовані на відстані 20-40 см і ближче, а на відстані 2-4 метрів і далі – нечітко і розпливчасто.

Короткозорість може носити спадковий характер, або ж вона може бути набутою. Найчастіше, вона починає розвиватися у віці 7 – 15 років, може прогресувати, або ж, стабілізуватися і зупинитися на певному рівні. Дуже важливо, вчасно розпізнати захворювання і звернутися до лікаря. Чим раніше ви це зробите, тим вище шанс відновити і зберегти ваш зір.

Причини короткозорості:

– спадковий фактор (вроджене особливу будову очного яблука і обмін речовин в ньому);

– надмірне навантаження на зорову систему (дуже близьку відстань від монітора комп’ютера або телевізора, неправильне освітлення, робота без відпочинку);

– регулярні напруги очного м’яза;

– неправильне харчування, нестача вітамінів;

– слабка склера або слаборозвинена акомодаційна м’яз очі тощо.

Визначити істинні причини короткозорості здатний тільки лікар-офтальмолог, після ретельного обстеження. Офтальмологічна клініка Оптимал в будь-який момент готова допомогти вам скорегувати короткозорість і допомогти відновити зір. Досвідчені лікарі-офтальмологи після діагностичного обстеження виявлять причини короткозорості, спрогнозують динаміку її розвитку і призначать відповідні саме вам, методи корекції міопії.

Пам’ятаєте, які б не були причини короткозорості, ніколи не варто забувати про гігієну зору, правильному раціоні і дотримання режиму дня. Тільки регулярні обстеження і дотримання цих нескладних правил, принесе бажаний результат.

Звертайтеся в клініку сімейного типу Оптимал, і ви знову будете бачити чітко і ясно.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+