Запис на прийом

Чи дозволяються авіаперельоти після хірургічних втручань на оці | Оптимал

Чи дозволяються авіаперельоти після хірургічних втручань на оці

Коли наближається відпустка, з’являється можливість полетіти чи то в теплі країчи то в подорож, чи будь куди, де час зможемо провести із задоволенням.

І часто питання логістики вирішує літак.

Тоді ми задумуємось про те, як на перельот  відреагують наші очі особливо, якщо мало місце нещодавнє лікування, зокрема, оперативне втручання.

Завжди необхідно радитись зі своїм офтальмологом!

Завжди необхідно звертатися на прийом і обговорювати питання, адже ми піклуємось про Вас, Ваше здоров’я та здоров’я Ваших очей:

  • Чи можна летіти після операції на сітківці ? – ні, доки Ваш офтальмолог не дозволить
  • Чи можна летіти після трансплантації рогівки ? – ні доки Ваш офтальмолог не дозволить 
  • Чи можна летіти після оперативного лікування глаукоми ? Прямих протипоказів немає, проте – ні доки Ваш офтальмолог не дозволить
  • Чи можна летіти після  видалення катаракти ? Зазвичай можна, але ж ступінь складності оперативних втручань в кожному випадку різна – ні доки Ваш офтальмолог не дозволить

Інші види хірургічних втручань з приводу хвороб органу зору, такі як блефаропластика, хірургія птеригіуму чи інші офтальмологічні операції – не мають протипоказів до польоту, але необхідність попереднього огляду у Вашого офтальмолога залишається.

Попередьте можливе погіршення здоров’я очей  –  прийдіть на консультацію офтальмолога перед польотом. Також це стосується і користувачів  контактних лінз.

Насолоджуйтеся подорожами!

Поговоріть з офтальмологом і поділіться планами попередньо!

Колектив лікарів центру зору «Оптимал» бажає Вам здоров’я!

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+