Запис на прийом

Як проходять операції в нашій клініці | Оптимал

Як проходять операції в нашій клініці

А найбільшою гордістю в діяльності клініки мікрохірургії Оптимал є саме хірургічна робота.

Сучасна операційна служба створена з урахуванням всіх особливостей і нюансів, котрі дозволяють максимально ефективно та комфортно проводити хірургічні втручання будь якого рівня складності з мінімальним дискомфортом для пацієнтів.

В нашому медичному центрі всі мікрохірургічні маніпуляції проводять по принципу мінімізації операційної травми на сучасному обладнанні світового рівня. А забезпечують висококваліфіковану хірургічну роботу в клініці талановиті хірурги:

Малачкова Наталя Валентинівна —  завідуюча кафедрою очних хвороб ВНМУ ім. М.І. Пирогова, офтальмохірург з багаторічним стажем, спеціалізація: хірургія катаракти, хірургія глаукоми, косметична блефаропластика, мікрохірургія шкіри повік

Уразов Артем Жераспаєвич —  вітреоретинальний хірург світового рівня, спеціалізація: хірургія сітківки та скловидного тіла, хірургія катаракти.

Козлова Тетяна Євгеніївна —  хірургія катаракти, хірургія косоокості та  шкіри повік.

А ще кращі операційні медсестри, що з півслова розуміють хірурга та є їх підтримкою в командній роботі під час оперативних втручань та чуйні й уважні молодші медичні сестри.

Окремим пунктом хочеться виділити і анестезіологічний супровід пацієнтів під час операції. І хоча більшість офтальмологічних оперативних втручань проходять під місцевим знеболенням, ми турбуємося про Ваш комфорт та безпеку і тому професійний анестезіолог завжди поруч.

В клініці мікрохірургії Оптимал працюють анестезіологи з багаторічним стажем та високим рівнем кваліфікації. З ними наші пацієнти почуваються в абсолютній безпеці.

Ходаківський Максим Анатолійович — викладач кафедри аненстезіології ВНМУ ім. М.І. Пирогова, військовий лікар. Спеціалізація —  доросла та дитяча анестезіологія.

Шумило Олександр Вікторович — лікар анестезіолог дитячий.

Операційний блок спроектовано за сучасними стандартами, що дозволяє автоматично підтримувати умови стерильності. Найбільше уваги приділяється стерилізації інструментів згідно протоколів світового рівня, адже використання сучасних методів обробки інструментарію- зводить до нуля всі ризики виникнення операційних ускладнень.

Результатом злагодженої командної роботи операційної бригади Оптималу є сотні вдалих оперативних втручань, тисячі очей та незлічена кількість задоволених пацієнтів, які побачили разом з Оптималом!

Колектив лікарів центру зору «Оптимал» бажає Вам здоров’я!

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+