Запис на прийом

Як позбутися від мішків під очима? | Оптимал

Як позбутися від мішків під очима?

«Мішки» під очима – це вираз знайомий багатьом і не тільки по чуткам. Багато знайомі з цим явищем на власні очі. Дивлячись на себе в дзеркало багато людей відзначають набряклість, припухлість, обвисання, складчастість шкіри під очима.

  • Хто частіше страждає від таких проявів, чоловіки чи жінки?
  • Чи можуть ці самі «мішки» з’явиться в молодому віці?
  • Що потрібно робити? І чи можна це виправити?

Всі ці питання напевно ви задаєте собі якщо, дивлячись в дзеркало відзначили у себе хоч один з перерахованих вище симптомів.

Отже, давайте спробуємо розібратися разом.

«Мішки» під очима або малярні мішки виникають через втрату еластичності шкіри і м’язів навколо очей, втрачають свій тонус і жирова клітковина, яка в нормі знаходиться навколо ока, може зміщуватися під нижні повіки.

Всі ці прояви стають звичайно більш виражені з віком. У більшості випадків носять генетичний характер. У чоловіків і жінок зустрічаються приблизно з однаковою частотою.

У деяких випадках можна відзначити зв’язок між розміром мішків і водним режимом людини, характером обміну речовин і типом харчування.

Причини мішків можуть бути різними, в тому числі і хронічна втома, гормональні порушення, хронічні захворювання (цукровий діабет, патологія щитовидної залози, захворювання нирок і т.д.), АЛЕ все одно в основі лежать індивідуальні особливості шкіри, зв’язок і м’язів – генетична схильність.

Чи можна впоратися з «мішками» за допомогою косметолога? На жаль надлишок шкіри і провисаючий жир косметолог за допомогою масажів, кремів і пілінгів прибрати не зможе!

  • Якщо мішки виражені ще не сильно, то іноді косметологи пропонують ввести філлер і вирівняти область нижньої повіки. Однак, гіалуронова кислота, яка входить до складу філлера додатково притягує воду і з часом мішки можуть тільки каліцтва.
  • Іноді пропонують вводити гормони в область мішків під очима, які заповнені жиром. Гормони можуть частково розсмоктувати жир, але цей процес неможливо дозувати і контролювати, а значить і результат гарантувати не можна, а також можливий розвиток ускладнень.
  • Сьогодні в арсеналі косметологів і пластичних хірургів є речовини, які називають ліполітікі. Ці речовини здатні плавити жирову тканину, АЛЕ безпеку цих препаратів не вивчена і не доведена. Ефект неможливо контролювати, можливі ускладнення.
  • Самим адекватним, контрольованим і результативним способом позбутися від «мішків» є хірургічний спосіб. Результат після хірургічного втручання найбільш стійкий і тривалий.

Перед тим як вирішити, як саме Ви будете позбавлятися від «мішків» під очима пройдіть консультацію у хірурга офтальмолога, який займається пластикою.

Здайте аналізи, які він порадить вам пройти, задайте своєму лікарю всі Ваші питання і отримаєте на них відповіді.

Чекаємо Вас на консультацію. Ми знаємо як вам допомогти, як змінити Вас і пам’ятайте, що в сучасному світі зовнішній вигляд дуже важливий!

Колектив лікарів центру зору «Оптимал» бажає Вам здоров’я!

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+