Запис на прийом

Як ми стали лідером ринку України очних протезів | Оптимал

Як ми стали лідером ринку України очних протезів

Очне протезування – це напрямок в медицині, вимоги до якого зростають з кожним роком. Адже мета полягає у створенні протезу, який ззовні не відрізняється від здорового ока. Про те, як вдалось стати лідером ринку України очних протезів поділиться історією успіху Сергій Геннадійович Малачков, головний лікар Центру зору «Оптимал», засновник лабораторії протезування та Юлія Валеріївна Богоцька, майстриня-протезистка.

Сергій Геннадійович, коли було засновано лабораторію протезування?

Лабораторія протезування на базі Центру зору «Оптимал» була заснована 15 років тому. Навчання закордоном та досвід таких країн, як Польща, Австрія та Ізраїль дали змогу виготовляти в Україні протези європейського рівня якості.

Якій кількості пацієнтів надає допомогу лабораторія протезування?

Нам довіряють близько 6 тисяч пацієнтів. Серед них дорослі та немовлята. Ми пишаємось тим, що з кожним роком пацієнтів стає все більше. Серед них не тільки українці, а й іноземні громадяни.

Юлія Валеріївна, що для Вас означає професія майстрині-протезистки?

Моя праця дозволяє людям знову відчути себе привабливими та уникнути «косих» поглядів на вулиці. Щодня я бачу позитивні емоції задоволених пацієнтів. Ви знаєте, інколи я почуваю себе працівником індустрії краси.

Яким вимогам повинен відповідати сучасний протез?

Сучасний протез важко відрізнити від зорового ока. Наші пацієнти розповідали про випадки, коли їм намагались виміряти внутрішньоочний тиск або визначити гостроту зору протезу. В такі моменти я щаслива, адже естетичний результат перевищив всі очікування.

Протез повинен бути безпечним, тому в роботі ми використовуємо медичний полімер. Він не б’ється, як скляний, та не реагує на перепади температури. При необхідності його форму можна відкоригувати, а це дуже важливий компонент естетичної складової. Ми виготовляємо тимчасові, індивідуальні та типові протези.

Як організований процес протезування?

Запорукою успішного результату є командна робота. Наша команда, окрім мене, включає офтальмологів, офтальмохірургів та медичних сестер. Ми забезпечуємо повний супровід пацієнта, починаючи від операції й закінчуючи остаточним протезуванням.

Для нас принциповим є індивідуальний підхід. Лікарі оглядають пацієнта, слідкують за станом порожнини. При її змінах, я коригую форму протеза та посадку. Пацієнта вчать правильно користуватися протезом. Через певний період може знадобитися професійне обслуговування чи його заміна.

Чи проводиться протезування у дітей?

Так. Що стосується діток, то найменшому пацієнту не було і 6 місяців. В старшому віці слід приділити особливу увагу психологічній підготовці дитини.

Процес підбору протезу є безболісним. Ми використовуємо спеціальні анестетики та гель. Ріст дитини потребує ступінчастого підходу в протезуванні. Батькам варто пам’ятати про необхідність своєчасної заміни протезу.

Сергій Геннадійович, в чому переваги Центру зору «Оптимал»?

Безумовно, основна перевага – висока якість. У створенні протезу використовуємо тільки матеріали медичного призначення. Ми пишаємося тим, що Юлія Валеріївна, наша майстриня-протезистка, має художню освіту. Саме тому не завжди вдається відрізними здорове око від протеза.

Сучасні технології дозволяють нам швидко виготовляти протези. Індивідуальний протез може опинитися в руках власника вже за 1-2 доби. Також, слід зазначити що вартість протезу значно нижча, ніж закордоном. Інколи різниця – в десятки разів.

Чим зумовлена така низька вартість протезу?

Я вважаю, що протезування повинно бути доступним кожному. Тільки уявіть, що ступінчасте протезування в дитячому віці потребує заміни протеза двічі на рік, а від його успішності залежить те, як симетрично буде формуватися обличчя дитини.

Якісний протез в дорослому віці дозволяє уникнути комплексів та отримати роботу своєї мрії. Отримуючи пенсію по інвалідності через втрату ока, людина може придбати протез. Наша ціль – допомогти людям змінити життя на краще.

Яка стратегія розвитку?

Безперервний професійний розвиток є невід’ємною складовою успіху у нашій справі. Міжнародні конференції, конгреси та стажування – те, без чого неможливо уявити сучасну медицину. Сьогодні ділимось успішним досвідом з колегами та впроваджуємо новітні технології.

Колектив лікарів центру зору «Оптимал» бажає Вам здоров’я!

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+