Запис на прийом

Лікування астигматизму | Оптимал

Лікування астигматизму

22лечение астигматизма Клініка сімейного типу Оптимал пропонує Вам пройти лікування астигматизму, з використанням найсучасніших методів і передових технологій.

Астигматизм – це патологія рефракції ока, при якій всі зображення, людина бачить розмитими або спотвореними. Виникає астигматизм через вроджену неправильної форми рогівки, або ж, згодом захворювання, перенесеної операції або травми.

Симптоми астигматизму:

– швидка стомлюваність при мінімальних навантаженнях;

– низька гострота зору;

– головні болі;

– нечіткість зображень, прямі лінії можуть здаватися розмитими.

Якщо у вас в анамнезі є родичі, у яких є (був) астигматизм – обов’язково пройдіть обстеження у офтальмолога. Виявити його можливо тільки при повному і ретельному діагностичному обстеженні. Проходити перевірку потрібно тільки у досвідчених фахівців, таких, як в офтальмологічній клініці Optimal, тому як, допущення найменшої помилки в діагностиці, згодом може привести до погіршення вашого зору.

Лікування астигматизму включає в себе:

– корекцію окулярами з циліндричними або сфероціліндріческіе стеклами;

– корекцію лінзами;

– рефракційну хірургію.

Лікування астигматизму спеціальними окулярами:

– крім переваг, має і недоліки. Вони проявляються в тому, що людині дискомфортно в таких окулярах, це може призводити до різі в очах, запаморочення і нудоти.

Лікування астигматизму лінзами:

– раніше використовувалися тільки жорсткі контактні лінзи, проте вони негативно впливали на рогівку ока. У наш час з’явилися м’які моделі лінз для корекції астигматизму, вони називаються торическими. Лінзи мають ряд переваг, однак мінусом є їх малодоступность.

Лікування астигматизму за допомогою рефракційної хірургії:

– перевагою операції є те, що вона назавжди позбавляє вас проблеми.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+