Запис на прийом

Хвороби зору | Оптимал

Хвороби зору

21болезни зрения Несприятливі умови навколишнього середовища, неправильний раціон харчування, нестача вітамінів, надмірне навантаження зорової системи (тривале проведення часу за ПК і телевізором, неправильне освітлення і т.д.), вікові зміни – ось не повний перелік речей, які призводять до зниження гостроти зору і різних очних захворювань.

Хвороби очей – дуже часте явище в наш час, для їх лікування можуть застосовуватися терапевтичні методи, або ж хірургічні втручання. Все залежить від виду, стадії хвороби, індивідуальних особливостей і ряду інших причин, які виявляються при діагностичному обстеженні.

Хвороби очей можуть бути вродженими, або ж, їх можуть викликати ваші шкідливі звички і неправильний спосіб життя. Також, хвороби очей можуть виникати через травми або зниженого імунітету. Коли організм людини здоровий, всі шкідливі речовини виходять природним способом, а якщо імунітет знижений, організм не може самостійно виводити всю цю гидоту, і вона починає накопичуватися в організмі. Це все, що не може не позначитися на зорі людини. Якщо вчасно не видаляти шкідливі речовини з організму, це поступово може призводити до зниження гостроти зору, роздратуванням, запаленням, болів, аж до втрати зору.

Ось чому дуже важливо періодично консультуватися і обстежитися у офтальмолога. Безліч захворювань можна вивіть на самих ранніх стадіях і успішно лікувати, до повного відновлення функцій зорової системи.

Офтальмологічна клініка Оптимал пропонує вам і вашій родині пройти комплексне обстеження. Наше сучасне діагностичне обладнання та високопрофесійні фахівці визначать суть вашої проблеми і усунуть її найефективнішим способом.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+