Запис на прийом

Чому не можна носити взимку контактні лінзи? | Оптимал

Чому не можна носити взимку контактні лінзи?

Вже не одне десятиліття людство успішно користується такою унікальною і одночасно досконалою та зручною знахідкою офтальмологів як м’яка контактна лінза. Йдуть роки, з’являються все нові і нові фірми виробники, зазнають змін технологію виготовлення і матеріали з яких виробляють контактні лінзи.

Одне залишається незмінним: не зменшується кількість шанувальників цього виду корекції і неможливо применшити його гідності.

Впродовж останнього десятиріччя показало, що вік це не протипоказання для носіння контактних лінз. Індивідуальний підбір дозволяє користуватися контактної корекцією з народження (див. Відео на нашому сайті). Пацієнти з діагнозом астигматизм теж отримали свою максимально зручну корекцію у вигляді м’яких контактних лінз. Спортсмени, танцюристи, люди різних спеціальностей, які вимагають високої гостроти зору, зручності і косметичних особливостей – всі вони сьогодні щасливі і мають можливість бачити так, як задумано спочатку самою природою.

У чому ж секрет цього виду корекції зору?

Контактна лінза лягаючи на рогівку, утворює єдину оптичну систему з оком. Заломлення світла відбувається через оптичні середовища з найменшими втратами. Висока якість матеріалів з яких виготовлено лінза не викликає неприємних відчуттів і роздратування. Пацієнти з високими ступенями міопії і далекозорості як ніхто відчувають косметичні переваги даного виду корекції.

Роками ніхто з оточуючих не помічає і не знає про ваші проблеми із зором. Висока гострота зору, контрастна чутливість, сприйняття кольору без спотворення, можливість займатися підводними видами спорту без втрати якості зору – це лише невеликий перелік який дає нам можливість рекомендувати контактну корекцію.

На сторону захисників контактних лінз щільною стіною стануть ті, хто знає про величезну проблему в зимовий час – запотівання лінз при переході з холоду в тепло. Скільки незручностей викликає це явище!

Чи можна носити контактні лінзи взимку?

З таким питанням часто звертаються пацієнти. Всі матеріали з яких виробляються м’які контактні лінзи перебуваючи на оці людини набувають температуру тіла людини. Завдяки постійному зволоженню поверхні ока сльозою, яка служить прошарком між оком і лінзою остання здійснює вільні рухи залишаючись на поверхні ока за рахунок негативного тиску. Таким чином м’яка контактна лінза залишається комфортним і безпечним в носінні при будь-якій погоді.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+