Зверніть увагу!

Зв’яжіться з нами та наш досвідчений адміністратор обере найкращий для вас час та найзручніший філіал для візиту. Інформація вказана на цій сторінці не є вичерпною.

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Сьогодні, більшість людей очищають свої прикраси ультразвуком. Коштовностей це абсолютно не шкодить, а навпаки, дозволяє швидко і надійно позбутися від скопчення бруду. Як бути, якщо і окуляри потребують якісного очищення? Обов’язково слід скористатися ультразвуковою чисткою окулярів у Вінниці. Це дозволить ліквідувати плями, бруд і пил з поверхні оптичного приладу.

Якщо ви потребуєте допомоги в подібній послугі, негайно зверніться в клініку офтальмології «Oптимал». Ультразвукова чистка окулярів у Вінниці – це високотехнологічний процес, що дозволяє без шкоди почистити оправи, лінзи приладу від забруднення.

Наші майстри здійснюють обробку окулярів всіх забарвлень і форм. Сімейна клініка офтальмології «Оптимал», крім ультразвукової чистки надає ремонт окулярів будь-якої складності.

Ви також зможете зробити замовлення на строкову зміну дрібних елементів окулярів, незалежно від того, де ви набували оптику. Звертайтеся в нашу клініку і в найкоротші терміни, ваші окуляри знову знайдуть колишню функціональність.

За допомогою новітніх технологій, клініка «Оптимал» дає можливість здійснити замовлення індивідуально і з максимальною точністю. Ведучий офтальмолог проведе діагностику і потрібні, саме для вас виміри.

Звертайтеся – ми завжди зможемо повернути вашим очках колишню презентабельність!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.